Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Ulubione zabawki

Data utworzenia : 2013-03-04 13:08 | Ostatni komentarz 2021-12-30 07:10

Iwona

10353 Odsłony
142 Komentarze

Czy Wasze Maluchy mają jakieś ulubione zabawki, przytulanki, pluszaki badź inne bez których nie ruszają się z domu?

2013-03-07 23:16

a.100krotka, kochana, ja byłam wczoraj w Smyku, to ta zabawka kosztowała 149zł ;o Podobno w Rossmannie można nabyć za 67zł, ale na razie jest niedostępny, więc czekamy :)

2013-03-07 19:50

Proud Mommy co do garnuszka klocuszka to jest to całkiem fajna zabawka. Nasza córka co prawda nie bawi się nią jeszcze tak jak powinna, czyli nie wkłada klocków w odpowiednie miejsca, ale spędza z garnuszkiem dużo czasu. Wkłada do niego wszystko co się da a potem wyjmuje. Garnuszek posiada regulację głośności i dwie wersje muzyki. No i jest bardzo wytrzymały :) Myślę że to zabawka godna polecenia. Nam udało się kupić na allegro za 70zł już z wysyłką, podczas gdy w Smyku widzieliśmy za 129zł!!! Iwona chyba wiem o którą gwiazdkę Ci chodzi. Moja córeczka ma taką ze Smily Play. Lubię zabawki tej firmy ale niestety nie mają regulacji głośności. Gwiazdka to jeszcze pół biedy. Najgorsza jest pszczółka, która wyje tak, że dorosły tego nie wytrzymuje, a co dopiero maluch. Do tego jeszcze sama potrafi włączyć się w nocy... Nie da jej się wyłączyć a jak już kończy koncert to odzywa się jeszcze trzy razy. Tak nas denerwowała, że postanowiliśmy pozbawić ją głosu i wyjąć baterie. Co do ulubionych zabawek to moja córka chyba nie ma takiej jednej ulubionej. Bardzo często bawi się przy stoliczku edukacyjnym, garnuszkiem, telefonem, balonem, książeczkami... Lubi też drewnianą pszczółkę i kostkę edukacyjną ze Smily Play oraz klocki z FP. Ale moim skromnym zdaniem firma FP jest trochę przereklamowana. Często podobne zabawki innych firm mają znacznie więcej funkcji i ciekawszą kolorystykę. Np mamy w domu jeździk z FP i mała prawie nie zwraca na niego uwagi... Dobrze, że został pożyczony a nie kupiony. Zdecydowanie wolę zabawki Smily Play.

2013-03-06 23:14

Moja córcia ma przytulankę do spania, z którą zasypia w łóżeczku i czasami w wózku. Natomiast jeżeli chodzi o spacery to jest jeszcze za mała, żeby wybrać sobie zabaweczkę i wziąć ją na spacerek - zobaczymy co będzie później jak będzie starsza ;). Proud Mommy zgadzam się z Tobą wszystkie zabawki, które wytwarzają jakikolwiek dźwięk powinny mieć regulację głośności. Moja córcia dostałą grająco-świecąco gwaizdkę, która gra strasznie głośno - aż za głośno - a tym bardziej, że takie maluchy półroczne uwielbiają brać przedmioty do buźki i mają je blisko uszu i twarzy. U nas ta zabawka od razu poszła w odstawkę i została schowana do szafy.

2013-03-05 22:03

Ja się zastanawiam nad kupnek Garncuszka na klocuszka. Kilka koleżanek zachwycało się tą zabawką, ale FP drogo się ceni. Szkoda tylko, że nie wiem, czy podróby mają regulację głośności melodyjek, bo uważam to za istotną sprawę. No i nie wiem, czy te melodyjki byłyby ciekawe. Miałam już jedną podróbę w domu i przyznam, że byłam rozczarowana :/

2013-03-05 13:50

Moja od zawsze ma swoje ulubione zabawki ,ale w domu:)Spacery i inne wyjazdy z domu były od początku dla niej taką atrakcją,że nie potrzebowała żadnych innych gadżetów.Wózek wtedy był ulubionyyyyy:)

2013-03-04 22:14

Mały zabiera ze sobą albo ulubioną myszkę Mickey albo jakiś samochodzik, chociaż często jest tak że nic nie bierze. Teraz do szpitala pewnie pół domu spakuje :)