Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Sala zabaw dla dzieci

Data utworzenia : 2013-10-29 15:27 | Ostatni komentarz 2023-02-28 22:36

mamabasia

7412 Odsłony
76 Komentarze

Co myślicie na temat sal zabaw dla dzieci ? chciałabym się tam wybrać z córeczką, miała by kontakt z innymi dziećmi

2013-10-31 09:31

w mojej miejscowosci nie ma czegos takiego , 50 km od nas znajduje sie w galerii taka `alaaa sala zabaw ` kulki itd , na pewno zabiore nie raz w takie miejsce synka ale oczywiscie sa i minusy takich miejsc - choroby , zarazki , dzieci nie umiejace sie bawic i dzielic zabawkami ( popychanie , szczypanie itd )

2013-10-31 09:27

Ja mam mieszane uczucia i radziłam się kilku lekarzy. Przy starszej córce pediatra i laryngolog i alergolog byli przeciwni , natomiast okazało się, że rehabilitantka przeciwnie-uważała, że zabawa w kulkach wpływa korzystnie na rozwój mięśni. I teraz mojej czteroletniej córce wręcz zaleciła raz w tygodniu chodzenie do sal zabaw. Moje zdanie jest takie-dziecko ma naturalną potrzebę ruchu i póki samo spontanicznie chce się ruszać, to trzeba to umożliwiać-na dworze, w domu, w sali zabaw. Nie unikniemy wirusów. Zawsze jest coś za coś...

2013-10-30 18:44

My chodzimy raz w tygodniu, tak od dwoch miesięcy już. Poszlismy Jak Ania dobrze chodziła. Uwielbia kulki, i takie plastikowe kuchni że schowkami. Trzeba wybierac taki czas, gdy jest malo dzieci, no i nie spuszczac z oczu takiego malucha bo są tam zabawki dla starszych dzieci. Przed wejściem myje Ani ręce, zakładam kapcie i przebieram pieluche. Jest lekko ubrana biorę dla niej wodę. Opiekun nie moze być na boso tylko w skarpetach lub rajstopach. Dla Ani to super zabawa, poznaje zabawki których nie ma i zaczepia inne dzieci. Chodzimy tak na 30/40 minut.

2013-10-29 23:05

Myślę, że to dobry pomysł na spędzenie z dzieckiem czasu i okazja żeby maluch się trochę wyszalał bawiąc z innymi dziećmi. Ale kiedy pójść po raz pierwszy to nie wiem,... na pewno na początku trzeba uważać na starsze dzieci, które szaleją i mogą naszego smyka przewracać, popychać itp. W czasie wakacji niedaleko kwatery mieliśmy salę zabaw i orientowałam się trochę jak to wygląda. Rekomendowany wiek to były 2 latka więc różnie to bywa. Najlepiej pójść samemu i zobaczyć w jakim wieku dzieci mogą się bawić, jakie są zabawki i atrakcje. Nie wszystko nada się dla naszego malucha,