Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Dziecko a gry na tablecie

Data utworzenia : 2017-11-13 18:47 | Ostatni komentarz 2024-04-22 22:37

alutka2223

5334 Odsłony
271 Komentarze

Witam, nurtuje mnie takie pytanie czy pozwalacie dziecku poniżej 4roku życia korzystać z tabletu/telefonu w celu korzystania z gier?(nie chodzi mi o notoryczne korzystanie, tylko takie od czasu do czasu np. W dalszej podróży )jak tak to jakie gry waszym zdaniem są do zaakceptowania?

2022-07-24 23:17

No ja tak już myślałam o nas bo też był czas, że tylko mąż jeździł do najbliższego sklepu i zawsze syna zabierał. Ja jak szłam to sama. A wiadomo jak to na wsi... :D tam już się teorie tworzą ekspresowo :D

2022-07-23 09:02

Aniska to mnie w ogóle maja xa wyrodna matkę . Mieszkamy w obecnym miejscu 3,5 roku msmy obok kaufland i biedronkę żabkę . jsk chodze po zakupy to nsjcxesciek do birdronki bo ja nie jeżdżę samochodem wiec tylko drobne zakupy typu na obuad itd większe i cięższe ogarnia maz samochodem . Nigdy nie jeździmy razem bo najpierw byłam w ciazy  ktora  złe znosiłam a potem nasz maluch z którym wejście fo sklepu było poza zasięgiem nie mówisz o starszym dziecku . Js tego ksuflsmda tez nie lubię . Najpierw mąż jeździł ze starszym synem na zakupy żeby mnie trochę odciążyć . Potem jsk corks już zaczęła vhodzic to często zabiera dwoje i o dziwo z nimi są grzeczni . Jak pójdziemy wszyscy to mąż otwarcie mówi ze nie chodze z nimi bo dzieci zachowują się strasznie . No i wyglada to tak xe ja robię zakupy w osiedlowych sklepikach albo w biedronce z corka a jsk większe to mąż x dziećmi w kauflsndzie . I cały czas die śmieje ze te psnie maja nas za patologie bo tylko ojciec z dziecmi a matka nieznana ha ha

2022-07-23 08:56

Mnie przez całą ciążę chyba z dwa razy ktoś przepuścił, a jak byłam kiedyś w sklepie już córka chyba 1,5 miesiąca miała to mnie pani przepuściła mimo że córka spała sobie.

2022-07-22 21:14

Oj prawda ;) u mnie ostatnio mala krzyczala w wozku ale nie to ze placz czy lament ;) ona sobie cos tam gadala i okrzyki tez byly;) kaserka 2 razy wychodzila z kasy i jeszcze babka ze zwrotem przyszla w koncu wyszlam z kolejki;) to zadzwonili po 2 kasjerke mi nie chodzi o to zeby przepuszczac ale chociaz drugie kasy otwierac w takich sytuacjach;)

2022-07-21 16:55

POwiem Wam, ze w kolejkach czasem z wózkiem czuje się niewidzialna, szczególnie przez starsze osoby, jak taki szkodnik, jak mogę być z tym wózkiem w sklepie i zajmować miejsce.

2022-07-20 15:35

tak tak faceci mają łatwiej w życiu nawet jak na zakupy z dzieckiem pójdzie;) oj wtedy to chyba szczególnie;)

hahaha

kiedyś córka poszła z meżem na zakupy i był zachwyt warkoczy francuskich na głowie;) i pani sie tak przymilała kto ja tak uczesał;D a córka mówi ze tata;D ( hahaha) to sie kasjerka zdziwiła;) ;) ale o matce pewnie sobie pomysleli;D a najlepsze ze tata nawet pojecia nie ma jak sie warkocza robi;D

2022-07-19 22:41

DwarazYH no faceci i dziecko to zawsze jakoś inaczej są postrzegani w sklepie:D

2022-07-19 00:43

No ten to wie jak się ustawić :D hahaha. Tobie to by się jeszcze wcisly w kolejkę :D 

 

No mój syn na zakupach w sklepie w wózku kocyk sobie na głowę dawali się bawił w akuku. Potem ściągał i robił swoje "aaaa" :D