Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

chodzik

Data utworzenia : 2017-11-04 09:29 | Ostatni komentarz 2017-12-27 22:25

S.Markowska

2822 Odsłony
61 Komentarze

Jakie macie zdanie o chodziku? Moja 'teściowa' chce Tosi kupić. Ja jednak nie bardzo jestem za tym 'sprzetem' . A wy uzywacie?

2017-12-27 22:25

Tak właśnie z babciami to czasem bywa gorąco jak mi swoje mądrości prawia, zwłaszcza teściowa... Ale moja babcia a małego prababcia to właśnie taka ostoja naszej rodziny i nie umiała bym jej zrobić przykrości. Na szczęście jakoś dużo się nie wtrąca. No i w prezencie młody dostał pieniądze od niej ostatecznie na święta i się cieszę bo kupię to co się faktycznie przyda.

2017-12-27 09:26

Mnie to właśnie bardziej się wydaje, że chodzik zamiast przyspieszyć to tylko opóźnia samodzielne chodzenie, bo właśnie dziecko ma cały czas asekuracje i nie ćwiczy równowagi tak jakby to robiło próbując pierwszych kroków. mariee no właśnie taki prezent, że aż głupio nawet sprzedać, bo ma się wyrzuty sumienia. Aleksandra no niestety chodziki, pomoc przy siadaniu to takie babcine metody właśnie, wczesne rozszerzanie diety itd. U nas było to samo i fakt w jakąś większą dyskusję nie ma co wchodzić, bo to do niczego nie będzie prowadziło. O ile z babciami to można tak z prababcią lepiej odpuścić.

2017-12-20 10:42

Przy babci bym nie używała bo babcia do mnie niestety nie zajrzy z racji tego że nie da rady wejść na ostatnie piętro w bloku. A przecież do niej nie musiałabym zabierać. A z moich ustaleń wynika że chyba nie kupiła bo mówiła żebym zapytała mojej siostry czy nie ma po swojej córce bo oni mieli bo dostali też na prezent. A z moją siostrą to już się dogadam że nawet jak ma to ja nie będę go miała. Ech a ostatnio też babcia do mnie z tekstem że jak młody tak zadziera głowę żeby usiąść to żeby mu pomóc. Ale od razu babci powiedziałam że lekarka zabronila tak robić - w sumie tu nie klamalam.

2017-12-19 22:42

Aleksandra daj znać jak Ci poszła rozmowa z babcią :) oby przyniosła oczekiwane rezultaty :)

2017-12-19 21:17

Aleksandra, a z drugiej strony później będziesz używała (np. przy niej) żeby nie było przykro? :( Nie tędy droga, lepiej za te pieniądze kupić ubranka czy książeczki.

2017-12-17 08:35

To prawda że szczerość najlepsza ale jak już kupiła a ja zacznę wykład jaki to chodzik jest zły to będzie przykro. Wspominala już dawno coś o nim. Wybadam dziś temat jak się uda.

Konto usunięte

2017-12-17 05:43

A nie możesz tak po prostu powiedzieć, żeby chodzika nie kupowała? Szczerość jest najlepsza tak mi się wydaję.

2017-12-16 13:13

Nie musiałabym się tłumaczyć bo babcia i tak by nie wiedziała czy go używam czy nie ale szkoda by było że np wydała niepotrzebnie pieniądze. Ze on tam ma odwrotny wpływ na chodzenie od założenia to wiedziałam ale żeby dziecko z niego wypadło? Jestem zdziwiona bo chyba powinno to być stabilne mimo innych swoich wad...