Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Rozdrażnione dziecko

Data utworzenia : 2015-06-19 00:31 | Ostatni komentarz 2015-06-29 21:21

Euforia

3192 Odsłony
31 Komentarze

Nie wiem czy już taki wątek jest.. jak tak to mnie pokierujcie. chciałam się Was coś zapytać, może to normalne ale wczesniej sie tak nie zachowywal. moj synek skonczyl 6 tyg.. wlasnie klade go do lozeczka do spania a on skacze po nim jak szalony, wymachuje raczkami nozkami przy tym sie krztusi tak jakby sie mu mleczko wracalo... Co mam robic? Czy to normalne czy mam isc z tym do lekarza? Dodam ze jak zasnie to za chwile sie obudzi z chrypka... Pomocy...

2015-06-20 10:26

U nas te skoki rozwojowe to były bardzo widoczne dla mnie. Synek raz płakał częściej, innym razem nie miał już tak apetytu,

2015-06-20 00:03

Pewnie Judyta miała to na myśli : http://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_burza_raz_sloneczko_skoki_rozwojowe_w_pierwszym_roku_zycia_dziecka.html :)

2015-06-19 23:34

Judytka.92 co masz na mysli z tym skokiem rozwojowym?

2015-06-19 23:30

Zamowilam klin na internecie.. moze bedzie lepiej.. :) Uspokaja sie jak go trzymam na ramieniu w pozycji do odbicia.. zobaczyny jaka dzisiejsza noc bedzie :)

2015-06-19 22:41

Skok rozwojowy?? A może faktycznie woli być przytulny i ululany na rękach a wtedy odłożony do łóżeczka... Może potrzebuje bliskości... A może ma refluks... Ulewanie dla dzieci jest męczące, zwłaszcza gdy się tym krztuszą. Może podłoż mu klin pod główkę albo ułóż książki pod nóżkami łóżeczka i może wtedy malcowi będzie lepiej...

2015-06-19 22:39

A uspokaja się jak go trzymasz w pozycji pionowej? Czy razem z Tobą może leżeć i nic mu nie przeszkadza?

2015-06-19 16:08

My na początku mielismy problem z ulewaniem, dlatego jak synka nakarmiłam to starałam się, żeby przynajmniej przez jakiś czas spokojnie sobie leżał, bo jak zaczynała wierzgać nóżkami to właśnie mleczko mu się ulewało. Twój synek może nie lubi zasypiać sam w łóżeczku i chce być przy tobie.