Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1036 Wątki)

Rozdrażnione dziecko

Data utworzenia : 2015-06-19 00:31 | Ostatni komentarz 2015-06-29 21:21

Euforia

3191 Odsłony
31 Komentarze

Nie wiem czy już taki wątek jest.. jak tak to mnie pokierujcie. chciałam się Was coś zapytać, może to normalne ale wczesniej sie tak nie zachowywal. moj synek skonczyl 6 tyg.. wlasnie klade go do lozeczka do spania a on skacze po nim jak szalony, wymachuje raczkami nozkami przy tym sie krztusi tak jakby sie mu mleczko wracalo... Co mam robic? Czy to normalne czy mam isc z tym do lekarza? Dodam ze jak zasnie to za chwile sie obudzi z chrypka... Pomocy...

2015-06-29 21:21

No godzinka drogi to już wyprawa na basen. Szkoda że nie macie bliżej. U nas jest około 30 minut drogi więc tragedii nie ma, myślę że raz na tydzień postaram się tam zajechać bo oprócz tego że ja odpoczywam to malutka też ćwiczy całe ciałko;) pewnie trochę pokorzysta z tych wypraw;)

2015-06-29 13:25

My dotychczas korzystaliśmy dwukrotnie z basenu, za drugim razem byliśmy 2h także po 30minuta gdy oswoiła się z nowym miejscem nadawała jak najęta. Niestety baseny dla dzieci mamy oddalone o godzinę drogi od naszego miejsca zamieszkania także korzystamy z nich sporadycznie, ale wraz z nadejściem lata takiego w pełni mam nadzieję, ze to się zmieni i będziemy częściej jeździć na basen :)

2015-06-28 21:11

Basen polecam!!! My dzisiaj byłyśmy pierwszy raz i jest rewelacja;) Moją malutką w domu wszytko nudzi;) jest marudą ib wiercipiętą, a basen się sprawdził;) tyle rzeczy ją tam ciekawiło, do tego 30 minut pływania ją tak wykończył że nie zdążyła obiadku zjeść bo zasypiała...

2015-06-28 19:47

Basen jest świetną sprawą zarówno dla malucha jak i dla nas mam

2015-06-27 22:55

Trzymam kciuki, żeby się poprawiło. A może wybierzcie się na basen? Córka oswoi się z wodą?

2015-06-27 21:40

niunia podawalam bebilon pro nutra, lekarz zmienil na bebilon comfort :)

2015-06-27 11:51

E.Dylag czyli nic sie nie dzieje? A jakie mleko teraz podajesz? a jakie wczesniej? Wioletta juz prawie 3 miesiace a ona jeszcze nie moze tego przysfoic wrecz mam wrazenie ze z czasem jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej. Ale to pisalam w innym watku. Mam nadzieje ze to sie zmieni.

2015-06-26 22:05

Niunia989 z czasem dziecko przywyknie do rytualnych czynności takich jak kąpiel itp. Jednak potrzebuje więcej czasu do adaptacji niż dziecko, które urodziło się siłami natury.