Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Zanoszenie się ,zaprzestanie oddychania

Data utworzenia : 2014-07-22 12:51 | Ostatni komentarz 2014-07-28 15:39

A.Smaga

5342 Odsłony
17 Komentarze

Mam ogromny problem z moim 11 miesięcznym synkiem od jakichś 2 tygodni przechodzę przez straszny stres ponieważ mały w momencie płaczu po kąpieli , gdy się przestraszy lub coś po prostu wymusza zaczyna się zanosić ostatnio coraz częściej doprowadza do tego że przestaje oddychać zaczyna robić się buraczkowo siny. Pierwsze co przyszło mi do głowy to szczypanie małego w stopę i dmuchanie w twarz żeby złapał oddech. Ale teraz z każdym płaczem boję się że znów przestanie oddychać. Co mam robić proszę o pomoc jak mam temu zaradzać. Najbardziej boję się że kiedyś nie uda mi się przywrócić mu oddechu..

2014-07-22 14:32

Pamiętam, ze gdy byłam z małym w szpialu jakoś jak miał 2 miesiące i maly zaczął płakać i się pierwszy raz zaniósł... Pielęgniarka od razu dmuchnela mu w twarz i załapał powietrze. Zapytałam co z tym zrobić i powiedziała ze nie ma rady jak narazie. Teraz ma prawie 16 miesięcy i nadal mu się to zdarza a ja nadal dmucham w twarz lecz teraz sporadycznie, rzadko... Wydaje mi się ze z tego wyrasta. Nigdy po tym nie rozczulalam się nad nim żeby nie pomyślał ze to sposób na mame:)