Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Bakterie w moczu u cieżarnej

Data utworzenia : 2014-06-26 17:44 | Ostatni komentarz 2022-01-17 11:21

Konto usunięte

54707 Odsłony
63 Komentarze

Od kiedy zaszłam w ciążę mam bakterie w moczu. Są one nieszkodliwe - tak mówi lekarz, gdyż wystarczy, że popiję kilka dni sok z żurawiny lub wodę z cytryna i jest po kłopocie na tydzień. Po tygodniu znowu wracają. Nie chcę łykać żadnych tabletek - lekarz też mi ich nie karze brać. Czy mamy też miałyście podobny problem w ciąży? Jak sobie radziłyście?

2014-06-28 22:27

Generalnie sok z żurawiny , sama żurawina i soki bogate w witamine C sa bardzo wskazane przy takich dolegliwościach i dla dziecka które nosimy w sobie jak najbardziej bezpieczne:)

2014-06-28 13:08

Mi pomaga właśnie sok z żurawiny, ale praktycznie muszę go pić codziennie. Dla zakwaszenia moczu piję jeszcze 1 szklankę wody z wyciśniętym sokiem z połówki cytryny. To pomaga. Wtedy bakterie w wyniku mam pojedyncze. Widzę, ze jest to przypadłość kobiet w ciąży!

2014-06-26 22:23

Ja mam prawie od początku bakterie, raz mniej raz więcej, ale lekarz mówi,że są nieszkodliwe bo za każdym razem wysyła mnie na posiew moczu i bakterie są nie aktywne, wynik wychodzi ujemny, więc nie zagrażają dziecku... Aby zmniejszyć ilość powiedział, że mogę brać ale nie muszę Żurawit...

2014-06-26 22:04

Ja mam też cały czas bakterie, lekarz tylko się przygląda ich ilościom a jest ich niewiele.. wystarczy pojemnik nieszczelny, źle zakręcony, albo drobinki śluzu albo się źle podmyje i podczas strumienia "zahaczy" o ciało, to już będą bakterie. Skoro lekarz mówi, że nie ma się co martwić, to pewnie jest ich mało. Za każdym razem jak bierzesz żurawinę jest poprawa? To może powinnaś brać cały czas...

2014-06-26 20:02

Ja także miałam bakterie brałam Furagin a pod koniec ciąży Amotax cała ciąże się borykałam z tym problemem , w tym szczególnym czasie jesteśmy narażone bardziej na infekcje dróg moczowych

2014-06-26 18:20

Ja tez mam cały czas w wynikach bakterie , jednak staram się stosowac do zaleceń lekarza i nie martwic :)

2014-06-26 17:53

Ja w ciąży też miałam bakterie , szczawiany i nawet leukocyty i lekarz też mi mówił jest ok choć ja przez jakiś czas brałam jednak furagin . I potem wszystko sie jakoś wszystko unormowało choć bakterie tez się pojawiały jednak to było niegroźne dla maluszka