Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Udar cieplny, oparzenie słoneczne, ukąszenia owadów – na co trzeba uważać latem?

Data utworzenia : 2017-07-26 18:24 | Ostatni komentarz 2018-08-16 08:47

Redakcja LOVI

2171 Odsłony
12 Komentarze

Lato to ulubiona pora roku dzieci. Wiąże się jednak z pewnymi niebezpieczeństwami. Dowiedz się, jak ich uniknąć!

2018-08-16 08:47

Mama, no właśnie nie wszystkie te moskitiery są fajne. Przy pierwszej córce nie użyłam jej ani razu, a teraz nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Córki nic nie gryzie, a ja jestem spokojna. W moim bloku, co prawda wiele lat temu, ale zmarła właśnie dziewczynka 10 lat - udar cieplny, od tamtego czasu bardziej uważam na słońce, tak się to wpiło jakoś w moją psychikę.

Konto usunięte

2018-08-04 12:15

Jeśli chodzi o owady i kleszcze to każdy wózek ma w komplecie moskitierę. Nie wiem jaką macie Wy, ale nasza jest bardzo sztuczna i nie ma pod nią przepływu powietrza. Uszyłam z firanki i teraz jest i bezpiecznie i przewiewnie

2018-08-04 12:09

Artykuł jak zawsze na medal . Znam wiele osób które powinny go przeczytać bo popełniają proste błędy chociażby z wysoką temperaturą i brakiem odpowiedniej opieki nad dzieckiem ...mówię o filtrach ( bo po co się opali to trudno ) czapka ( po co a Ty nosisz ?! ) Po co na kleszcze spray ...kiedyś nie było ... I tak mogłabym wymieniać :) Ja tych bledow nie popełniam bo znam doskonale skutki .

2018-07-27 09:52

Bardzo ważny artykuł tym bardziej teraz kiedy tak grzeje. Moj młodszy synek na szczęście nie miał udaru, ale przegrzal się. Pewnego bardzo ciepłego dnia, to była sobota, mąż zabral dzieci na plac zabaw i do sklepu, to było krótkie wyjście na chwilę, bo było gorąc tego samego dnia młodszy synek dostał wieczorem wysokiej gorączki, nie miał innych objawów, tylko wysoka gorączka ok 40 stopni, leki nie za bardzo działały, temperatura spadala do 39 ale po chwili rosła. E nocy go kapalismy w lekko ciepłej wodzie (pomagało) ważne żeby woda nie była za zimna bo może dojść do szoku termicznego, podobnie ze szmatką na czole, nie może być np z zamrażarki tylko chłodna, po dwóch dniach minęło. Lekarz stwierdził Przegrzanie organizmu

2018-07-24 10:46

A my mamy zawsze

2017-08-04 22:41

Bardzo pomocny artykuł!Polecam wszystkim mamom! Warto wiedzieć jak w takich sytuacjach postępować i czego nie robić. Dziękuję Lovi :)

2017-07-27 11:50

Jak zwykle Lovi nas nie zawodzi artykuł bardzo na czasie i bardzo pomocny :):)

2017-07-27 11:01

Ale tam jest w artykule o ukąszeniach przez owady. Anna ja smarowałam Dapisem,bardzo dobry, kupiłam go jak byłam w ciązy i osa mnie dziabła a teraz stosuje dla dzieci.