Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Tato ? Dlaczego już się mną nie zajmujesz? P O M O C Y !

Data utworzenia : 2013-06-01 19:49 | Ostatni komentarz 2015-02-06 23:28

Patrycja.Pawlak

5942 Odsłony
67 Komentarze

Czyli ... Z zatroskanego tatusia w wielkiego lenia ... Mój partner od pierwszej kąpieli przez pampersy i kolki zawsze był ze mną i maluszkiem. Od jakiegoś czasu słyszę ojeeeeju ... nie mam czasu ... jestem zmęczony ... A ja mam dość ! Potrzebuję pomocy narzeczonego w opiece nad synkiem . Powiedzcie dlaczego tatusiowie się zmieniają ? I jak nakłonić ich do pomocy i zabaw z niemowlęciem ! ----- jak u was z obowiązkami domowymi??? MAZ POMAGA CHETNIE CZY RACZEJ WSZYSTKO SOADA NA WASZE BARKI???

2017-03-07 10:34

U nas podobnie z opieką nad dzieckiem i sprzątaniem, ewentualnie jak dziecko śpi to sprzątamy razem. Nieraz jedno idzie na spacerek a inne sprząta, bo trzeba wywietrzyć porządnie, a mały by się zaziębił

2017-03-07 09:38

Ja jestem zaskoczona ponieważ mój mąż jak już się weźmie za jakieś domowe obowiązki to robi to tak dokładnie że czasami jest mi głupio. U mnie też mąż czasami myje okna ale częściej to raczej firanki zakłada. Obowiązek wznoszenia śmieci należy od początku do niego ale on to ładuje worek do auta i przed pracą wyrzuca do śmietnika. Podłogi też potrafi porządnie wymyć. W weekend to wygląda tak że on albo sprząta a ja zajmuję się dziećmi w tym czasie albo na odwrót

2017-03-07 09:23

Ja też nienawidzę myć okien, ale co poradzić...

2017-03-06 22:20

U nas okna myje mój mąż i swietnie mu to wychodzi. Ja moge robic wszystko a nie znosze myc okien. Nawet nie musze go o to prosić, sam wie kiedy trzeba je umyc az mnie zaskakuje;) Szkoda ze z innymi obowiazkamo nie idzie mu tak dobrze;)

2017-03-06 18:21

Mój raz u mył jeszcze u siebie w domu i co się zobaczyło już się nie odzobaczy. Nigdy więcej nie chcę widzieć takich okien. Justyna no to macie bardziej cywilizowany blok niż my :D Wchodzę też z Oskarem, zakupami i torbą sama nie wiem jak to robię, jak świata nie widzę przed sobą, ale mknę po schodach :D

2017-03-06 18:10

Justyna to zazdroszcze, bo ja nienawidze myc okien :D

2017-03-06 17:24

A tak zamarancza to zmienić postać rzeczy :-) ja mam windę :-P Natka a mój akurat okna myje i całkiem dobrze mu idzie:-P

2017-03-06 14:51

Zamarancza ja w zyciu bym ne pomyslalam zeby mezowi zlecic mycie okien! :d w sumie to ja nie wiem czy on w ogole wie ze "taka powierzchnia sie brudzi" hahahah :D Ostatnio tlumaczylam mu ze jaks ie wyciera kurze to ze wszystkiego co jest "plaskie" :D bo kaloryfer tez sie kurzy i tzreba go wytrzec heheh