Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wino z okazji narodzin

Data utworzenia : 2013-05-20 13:44 | Ostatni komentarz 2014-05-20 13:19

woytusss

5245 Odsłony
23 Komentarze

Witam, Jako że moim hobby jest domowy wyrób wina, pomyślałem, że fajnie było by nastawić w tym roku (z okazji narodzin synusia) jakieś ciekawe winko (na razie skłaniam się ku porzeczkowemu - może z jakim dodatkiem (?) ;-) ). Po 18 latach (na "osiemnastkę") syn dostałbym butelkę takiego wina w prezencie... Co o tym sądzicie? Może macie podobne pomysły?

2013-05-29 00:11

Tak sobie teraz pomyślałam, że może ciekawym pomysłem byłoby zostawienie drugiej butelki na dzień 18 urodzin, żeby wypić wspólnie z rodziną takie winko.:) A tak z ciekawości woytusss poza winem coś jeszcze robisz? Jakieś nalewki bądź inne trunki?

2013-05-28 17:19

Doroto-1980 działać będę jak tylko pojawi się surowiec na działce, czyli kiedy dojrzeją porzeczki.. ;)

2013-05-28 17:01

Świetny pomysł - skorzystamy z podpowiedzi i kupimy córci dobre winko na roczek i podarujemy je w dniu osiemnastych urodzin ;)

2013-05-28 12:53

bardzo fajny pomysł -działaj a nie pisz co bym zrobił gdybym mógł;-)

2013-05-21 10:11

hej! z pomysłem sie Juz spotkałam i uważam go za bardzo fajny. nie mam możliwości by robić w domu alkohol ale z okazji roczku Małej zdecydujemy sie na zakup jakiegoś wina co postoi te 18 lat, nakleimy tylko swoją naklejke na tył. życzeniami. chcemy też nagrać film z życzeniami i do tego dołączyć ;)

2013-05-21 08:04

Witam, Dzięki za odpowiedź. U nas Kkiążeczka również w czasie wypełniania i wklejania zdjęć ;-) Jeżeli chodzi o wino, to też nie do końca powiedziane, że syn wypije je od razu po ukończeniu 18 lat... Może zostawi sobie na jakieś ważne wydarzenie. My też zostawimy sobie kilka butelek, przynajmniej taką mam nadzieję ;)

2013-05-21 00:27

Jeżeli jest to Twoje hobby to całkiem ciekawy pomysł tylko dość kontrowersyjny - niby dziecko dostaje dowód, lecz czy za 18lat tak chętnie będziesz dawał dziecku alkohol? Ja raczej skłaniałabym ku jakiejś pamiątce z dzieciństwa - odcisk rączki lub stópki, ciekawie wypełniony album dziecka lub tak jak w naszym wypadku będzie to biblioteczka malucha w której znajdują się różne pamiątki, zeszyty w które wkleja się zdjęcia oraz dziennik mamy :)