Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

11 sytuacji, w których przyda Ci się laktator

Data utworzenia : 2017-03-01 12:56 | Ostatni komentarz 2017-11-11 14:53

Redakcja LOVI

12866 Odsłony
77 Komentarze

Laktator warto kupić jeszcze przed porodem. Służy do pokonania wielu problemów laktacyjnych, z którymi borykają się świeżo upieczone mamy. Sprawdź, kiedy przyda Ci się laktator.

2017-11-11 14:53

:-)

2017-11-11 14:52

Tak tak laktator to jest super sprawa i to najlepiej elektryczny,miałam elektryczny i byłam bardzo zadowolona , bo właśnie mój pierwszy synek urodził się jako wcześniaka i nie miał od razu możliwość ssania więc to było super rozwiązanie. Teraz przy drugim synku też bardzo był przydatny gdyż często mały zostaje z dziadkami lub tatą bo Mamusia jeszcze się dokształca ;-) Ale powiem wam że miesiąc temu stała się rzecz straszna laktator elektryczny padł po czterech latach użytkowania :-( i kupiłam ręczny bo niestety te elektryczne są drogie, i ten ręczny to jakaś porażka przynajmniej u mnie , szybciej ręcznie mi to idzie niż nim :-) Powiedziałam Mikołajowi żeby mi przyniósł laktator elektryczny ;-) bo mam zamiar karmić piersią bardzo długo :-)

2017-11-06 23:06

aneta brawo za wytrwałość! Pięknie sobie radziszściągając ręcznie pokarm z piersi. Myślę, że laktator troszkę ułatwiłby ci ą pracę. Trzymam kciuki za Ciebie!

2017-10-31 15:52

Ja ściągam pokarm ręcznie i zamrażam. Nie powiem bo jest z tym roboty trochę. Napewno laktator elektryczny ułatwia sprawę. Na kupno elektrycznego mnie nie stać, a taki do sciagtania ręcznego to nie dla mnie, przy takim zwykłym tylko się męczyłam próbowałam kilka razy sutek zassony a nic nie leci i ból. Więc może elektryczny jest inny i jest może lepszy.

2017-10-31 15:44

Nam urodził się wcześniak i to aż o 5 tygodni. Miałam już upatrzony wtedy laktator Prolactis ale nie zdążyłam go kupić. Mąż jeszcze zanim wyszliśmy ze szpitala mi go kupił i doniósł. Ten laktator uratował nasze karmienie które trwa i trwa! Z racji wczesniactwa nie było odrazu u mnie pokarmu, wczesniak nie miał siły ssać i sposobem 7-5-3 rozbudzilam laktacje! Córcia nabierala sił w oczach dzięki mleczku. Gdyby nie laktator Prolactis nic bym nie pobudzila bo jak bez pomocy dziecka. I za to Wam dziękuję!

2017-10-26 23:10

Ja na poczatku jak bylam.e pierwszej ciazy..nie wiedzialam.jak potrzebny moze byc lalrator, nawet nie zdawalam sobie sprawy...a mialam planowana cc..3powodow.mam.osteoporoza i biodra chore.i nie.mogłabym.rodzic.nornalnie...niestety;-(. Mialam.zwezona miednice.i synek.byl ułożony.miednicowo. synka.dostalam po cc.dop.na drugi dzien...niestety;-(...wszyscy mowili ze fajnie bo sobie odpoczne, pwszem.potrzebowałam odpoczynku i snu ale bardzo pragnelam zobaczyc synja synkai nakarmić go.piersia chociasz.raz..ale niestety...na drugi.dzien jak mi.go przywiezli super zlapal za.piers i ssal sobie..piekne.uczucie...nie moglam uwierzyć ze.to dziecko.jest.moje...niesamowite uczucie...cos najpiękniejszego. Potem byly ciągle jedzenie w 3dobe cala noc a.przyszła.położna i powiedziala ze zabierze mi synka zeby cos pospala bo ci jak wchodzi.to synek.przy piersi bo tak mi plakal , potem mialam.w jednej piersi wjlesniety sutek i musialam kupic takie nakladki bo pragnęłam karmić sunka synka piersia jak najdlzuej...puzniej po wypisie w domu synke jadl czesto ale rylko tylkopo 3-5min a co godzine , co.dwie...malo co spalam...maz pojechal do apteki i kupil najzwyklejszy laktator cos jak duza strzykawka i po ok. 3Mc bylo coraz mniej pokarmu;-( ledwo odciagnelam 30ml i juz od 4mc musialam dac mm a jeszcze tylko w nocy podawalam piers ale jak sie synek czasem wsciekal itp to musualam zrobić mm...niestety...i puzniej zwalalam sobie wine ze moze jakbym miala lepszy laktator...no ale coz...z kad mogłam wiedziec czy to jakas roznica a siostra tez po cc miala laktator z lovi i synka dlugo karmila.odciagajac...takze teraz planujemy z mezem drugie dziecko i mam nadzieje ze sie uda i na penwo kupię sobie jakis lepszy laktator ...moze nie elektryczny co wiem.ze.jest wspanialy ale troszke drogi...moze.uda aie wygrac;-)..puki co to mam nadzieję ze szybko uda nam sie z drugim...bo synek juz ma 4latka to duza roznica;-)

2017-10-26 09:20

Super artykuł to na pewno a laktator przydatny i super ogólnie aż chciałabym mieć taki choć niestety nie stać mnie na taki rarytas :)

2017-06-23 10:41

Ewa w Twoim wypadku jednak właśnie elektryczny będzie lepszym rozwiązaniem i łatwiejszym dla Ciebie.