Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Jak zatrudnić nianię - pytania i odpowiedzi

Data utworzenia : 2016-01-07 10:07 | Ostatni komentarz 2016-05-19 18:56

Redakcja LOVI

4388 Odsłony
26 Komentarze

Ze względu na wysokie koszty składek społecznych, wiele rodzin nie może sobie pozwolić na legalne zatrudnienie opieki dla dziecka. Gdy oboje rodzice pracują a maleństwo potrzebuje niani, pojawia się problem. W naszym artykule, pomagamy rozwiać wątpliwości dotyczące legalnego zatrudnienia niani a także pokazujemy, jakie szanse dla rodziców oraz niań, niesie za sobą wprowadzona niedawno w życie tzw „Ustawa Żłobkowa”.

2016-01-07 10:35

ja na razie nad tą kwestią nie muszę się na szczęście zastanawiać, ale dobrze,że takie coś się pojawiło - bo to też zmieni sytuacje niań - i ich legalnego zatrudnienia a tym samym odprowadzenia składek na poczet ich przyszłych emerytur,

2016-01-07 10:18

Ja poważnie zastanawiam się nad zatrudnieniem niani od września, więc treść artykułu bardzo mnie zainteresowała. Moja córeczka będzie miała 15 miesięcy, a ja ze względów finansowych będę zmuszona wrócić do pracy. Zarówno dla rodziców, jak i dla niań "Ustawa żłobkowa" jest korzystna. Największy problem stanowi dla mnie znalezienie odpowiedniej osoby, bo już raz "przerabiałam" ten temat przy drugiej córce i bardzo, bardzo się zawiodłam na osobie, która wydawała się idealną nianią. Szkoda tylko, że ucierpiało na tym moje dziecko. T