Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

"Mam słabość do facetów" - czyli Synusiowe Mamusie :)

Data utworzenia : 2015-12-03 14:58 | Ostatni komentarz 2015-12-22 17:17

natalii_88

2991 Odsłony
47 Komentarze

Witajcie Wspaniałe Mamuśki :) Mam dwóch kochanych synków, jednak zawsze marzyłam o córce :) Brakuje mi troszkę tych wszystkich falbanek, spódniczek, kokardek. Oczywiście za nic w świecie nie zamieniłabym Ich na nikogo innego, a podobno mezczyzon łatwiej w życiu - i tego się trzymam :) Są tutaj podobne Mamy?.

2015-12-13 14:14

Ja z mojego szkraba zrobilam strasznego przytulasa :D tak to jest jak się go przytula milion razy na dzień :D to już się nauczył i sam przychodzi się przytulić :p I to prawda... chłopca można fajnie ubrać :) chociażby tak :)

2015-12-13 00:10

mam synka i jest moim oczkiem w głowie! jest kochany i uwielbiam z nim spędzać czas. mąż mówi że jak będzie starszy to nie będzie chciał ode mnie odejść na krok - taki synuś mamusi :) jednak jak się trafi kolejne dziecko to chiałabym dziewczynkę - te fryzury które bym robiła, piękne sukieneczki itp. ale synka też mozna bardzo fajnie ubrać :)

2015-12-04 15:21

W sumie jakbym była w ciąży drugi raz to pewnie marzył by mi się syn, ale nie chciałabym wiedzieć co mi tam w brzuszku siedzi i przy porodzie żeby była niespodzianka :D

2015-12-04 15:05

O kochana, Pani Mąż musi być wielkim szczęściarzem. Tyle kobiet do kochania:) Wielu musi Mu zazdrościć:) Oczywiste, że jak już dziecko jest na świecie, to się nie żałuję , że nie jest akurat tej płaci bo jak mawia moja babcia - tego nawet lekarz nie umie sobie zaplanować:) Ja, gdy na usg okazało się, że znów będzie chłopiec poczułam lekki zawód, ale zaraz mi przeszło, liczyło się aby był zdrowy. A teraz jest wyjątkowo kochanym i wdzięcznym dzieckiem :)

2015-12-04 13:33

natalii, ja mam 3 córki! W trzeciej ciąży marzył mi się synuś, chciałam odpocząć od koloru różowego, mycia i czesania włosów do pasa, no i chciałam dać mężowi upragnionego synka. Ale urodziła się Magdusia i nie zamieniłabym jej na synka.

2015-12-04 09:05

Piękne podejście i prawdziwa miłość :) Ja, już dwóch mam, chyba naturalne, że chciałabym taką słodką niunię ale skoro nie było mi dane, to cóż :) Trzeci raz raczej nie spróbuję więc należy się cieszyć, że dzieci są to przede wszystkim, a że są zdrowe to już całkiem kęsy dar z góry, bo w dzisiejszych czasach... To nie jest już takie oczywiste...

2015-12-03 22:25

Ja! :) Kocham swojego synka nad życie i zrobiłabym dla niego wszystko! :) Codziennie go przytulam, daje buziaki mówię, jak bardzo go kocham. A jakbym miał mieć kiedyś drugie dziecko to marzy mi się... drugi syn :D