Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Spanie z dzieckiem - razem czy osobno?

Data utworzenia : 2013-03-04 12:13 | Ostatni komentarz 2018-04-25 20:55

Redakcja LOVI

47070 Odsłony
543 Komentarze

Wspólne spanie z dzieckiem ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Niezależnie od tego co wybierzecie, czy położycie dziecko w jego pokoju, czy wstawicie łóżeczko do rodzicielskiej sypialni, czy może weźmiecie malca do Waszego łóżka, ma to konsekwencje w innych sferach rodzinnego i nie tylko rodzinnego życia. Zanim więc podejmiecie decyzję „razem czy osobno”, przeczytajcie o rzeczach, o których warto wiedzieć lub nad którymi warto się zastanowić.

2018-03-10 23:06

Pchela lepsza opcja jest karmić u siebie w łóżku niż na fotelu bo to większe ryzyko SIDS. Życzę żeby wam się udało i żeby maluszek spał w łóżeczku u nas jak na razie stopniowo przyzwyczajam; ) w dzień śpi w łóżeczku i zasypia wieczorem synek tez , ale na pierwsze karmienie biorę go już do łóżka ..

2018-03-10 22:05

Pchela mój Maz tez wstaje do malej podnosi ja daje mi ja później odbija i odkłada. Ale czasami były nocki kiedy on szedł do salonu bo mala dawała cala noc czadu. I musiałam sobie sama radzić. Ja jestem za tym zeby dziecko spalo w swoim łóżeczku. Chociaż nie przecze ze my czasami bierzemy mala do siebie kiedy ma gorsza noc. Zazwyczaj koło 4 rano kiedy nie mamy juz sil. A.co do przytulania się do męża. Ja do wyjazdu do szpitala cos próbowałam. I w sumie dobrze bo u mnie dopiero 9 tygodni po porodzie dostałam zielone światło.

Konto usunięte

2018-03-10 19:28

ah... no właśnie. Całe Nasze światy :)

2018-03-09 22:43

Pcheła to ja sobie troszkę dłużej poczekam :P ale czego się nie robi dla dzidziusia <3

Konto usunięte

2018-03-09 17:13

Evelin to super :) Moja malutka ułożyła się chyba w 31 tygodniu :) Ja te 3 miesiące liczę z połogiem :) Teraz do porodu teoretycznie 3 tygodnie, a potem lekarz mi powiedział, że po ok. 6 tygodniach będzie można wrócić do współżycia - oczywiście pod warunkiem, że wszystko będzie się prawidłowo goiło i będę się dobrze czuła. Jeśli coś będzie nie tak, to termin ten będzie musiał się wydłużyć.

2018-03-09 15:59

No tak tylko jeszcze później połóg... I też zastanawiam się czy nie będzie dziwnie jak Mała będzie z nami spała w pokoju :P W ogóle dzisiaj dowiedziałam się że córcia ułożyła się już głową w dół. Szybko jakoś, choć lekarz mówi że wszystko ok

Konto usunięte

2018-03-09 14:32

U Nas tak samo :) Nie ma żadnych przeciwskazań :) Do 6/7 msc mąż dzielnie dawał radę i śmiał się z facetów, którzy mieli obawę, że "sypiają" z własnym dzieckiem. Jak po seksie młoda zaczęła kopać, a byliśmy przytuleni i poczuł na swoim brzuchu ruchy to stwierdził, że więcej nie będzie tak robił :) I od tej pory posucha... ale już niedługo :) Jak dobrze pójdzie to max 3 miesiące :)

2018-03-09 11:12

Pchela i mnie ten celibat w ciąży coraz bardziej męczy. Niby mamy pozwolenie na male co nie co ale boimy ryzykować