Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

telewizor

Data utworzenia : 2015-01-17 21:27 | Ostatni komentarz 2016-02-09 19:54

J.Sikora

5627 Odsłony
62 Komentarze

Co sadicie o oglądaniu przez niemowlaki lelewizora. U nas takie światło nieraz pozwala uspokoić mała.

2016-02-09 19:54

ja kiedyś popłakałam się na "małej księżniczce" i okłamałam mamę że mnie noga boli :)

2016-02-05 11:47

Jajeczko my z siostrą łóżko miałyśmy obok zasłony i zawsze się bałyśmy, że buka jest za nią właśnie. Co jakiś czas rodzice musieli iść sprawdzać czy tam nie stoi. Bambi, Król lew i ogólnie bajki Disneya są cudowne i nie da się ich zapomnieć :) Mają w sobie magię.

2016-02-05 01:46

Ja ogólnie nie lubiłam Muminków ;-) kochałam (nadal KOCHAM!!!) Króla Lwa i Bambi mój synek 5-letni także... Nie włączam mu bajek z Cartoon Network bo bajki tam są przepełnione przemocą i wulgaryzmami... A jeśli chodzi o młodsze dzieci super na YouTube jest kanał Rosnutki zwłaszcza odgłosy zwierząt. Warto bajki nie puszczać dziecku przed snem, to pobudza. Najlepiej poczytać maluchowi przed snem to go wyciszy.

2016-02-04 22:06

Gdy widziałam Buke oglądając Muminki często uciekałam z pokoju . Tak się jej bałam , a na dodatek rodzice mnie nią straszyli! To były bajki.

2016-02-03 15:06

U mnie w domu też codziennie było tak jak u Was. Kąpiel bo zaraz będzie bajka i spać. Żadno z nas nie chciało przegapić bajki bo 19 była jedynym możliwym czasem jej obejrzenia. Pamiętam to jakby to było dzisiaj... Bajki wtedy też były edukacyjne i pozbawione przemocy. Najbardziej bałam się Buki z Muminków.

2016-02-03 12:14

Przynajmniej w wieczorynce były bajki odpowiednie dla dzieci . I zawsze to był mój wyznacznik wieczoru , rodzice mówili " dobranocka i do spania" i tak też było. Bojek w telewizji było mało , a jak byłam grzeczna to mama puszczala kasetę z królem lwem czy innym hitem Disneya

2016-02-02 21:02

Zgadzam sie z Toba adamos teraz bajki sa dostepne 24h na dobe niestety z mezem ograniczamy czas synkowi bo chcialby ogladac caly czas. Jak bylam mala tez czekalam na wieczorynke ale wtedy byly jeszcze sensowne bajki.

2016-02-02 17:40

Apropos bajek, ciekawe czemu nie puszczają już wieczorynki o 19? Jak byłam dzieckiem bardzo lubiłam te bajki, zawsze czekało się i z zainteresowaniem oglądało, a teraz? Są specjalne kanały z bajkami i jak maluch się przyzwyczai to nie sposób odegnać od telewizora.