Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Pępkowe

Data utworzenia : 2014-07-31 13:10 | Ostatni komentarz 2024-04-24 20:39

SamantKa

9600 Odsłony
122 Komentarze

Czy Wasi życiowi partnerzy zorganizowali po narodzinach Waszego dziecka pępkowe? Przed narodzinami planowali taka imprezę, brali pod uwagę? Pępkowe to impreza dla świeżo upieczonego tatusia z okazji narodzin jego potomka. Zwykle na tego typu spotkaniu są sami mężczyźni, organizuje je zwykle tatuś.

2014-07-31 21:30

U nas bylo pepkowe przy pierwszej corce, a nawet dwa, jedno ze znajomymi i jedno z rodzina. Przy drugiej byla impreza juz z nami w domu, taka na spokojnie bardziej.

2014-07-31 21:01

U nas też tego nie było , myśle ze w polsce jest to jeszcze są mało popularne takie imprezy . Wszystko nadziąga do nas z USA powoli ale jednak . Ja pępkowe raczej kojażyłam z przyjęciem dla ciężarnej w ostatnich tygodniach ciąży z przyjaciółkami i prezętami dla maluszka .Sama takiego nie miałam ale fajnie by było mieć :)

2014-07-31 20:50

Jak leżałam w szpitalu to mąż poszedł z kolegami na "pępkowe" ale zjadł pizze wypił dwa piwa i poszedł do domu ( a jego koledzy dalej w tany ;) bo po pierwsze był mega zmęczony po całym zamieszaniu z porodem a po drugie martwił się o syna który był w inkubatorze. Potem jak już wróciłam z dzieciakami do domu to nie było szans żeby sobie poszedł pić i zostawiłby mnie z maluchami. Zawsze jak ktoś przychodził to coś tam postawił na pępkowe ale takiej prawdziwej imprezy to nie miał.

2014-07-31 19:53

Mój mąż też nie organizował ani koledzy nie zorganizowali pępkowego.

2014-07-31 17:26

Tak organizował, bo po porodzie nie mógł być ani przy mnie ani przy Małym i wracał do domu. Po kilku godzinach przyszli znajomi. My mieszkaliśmy wtedy w domu na wsi a to było e sierpniu, wiec partner wystawił na dwór głośniki od laptopa, dostawil stół do tego ogrodowego i siedzieli i pili. Z tego co słyszałam od sąsiadów to było grzecznie i kulturalnie a pępkowe skończyło się przed północą. Cały alkohol jaki był przynosili koledzy i tez jakieś upominki typu grzechotka, paczka pampersow a nawet śpioszki ; ))

2014-07-31 15:11

Samantka a twój organizował pępkowe ??

2014-07-31 15:05

A u nas nie było pępkowego , Córka trafiła na intensywną terapię i mężowi nie było w głowie picie z kolegami ,,,wolał siedzieć przy dziecku w szpitalu . No ale są też tacy co nie ważne czy dziecko jest zdrowe czy chore w głowie mają tylko chlanie ,,,, Bez obrazy dla tych co mieli pępkowe :P można się napić za zdrowie dziecka i jestem za ale są sprawy ważne i ważniejsze i czasami są też tacy faceci co piją do upadłego , leżą na pępkowym pod stołem a kobieta zostaje z dzieckiem i problemami sama . Niektórzy przesadzają z piciem.

2014-07-31 14:45

U nas także byłą taka impreza koledzy i z rodziny osoby u nas w domu ale spokojnie i z kulturą wiadomo alkohol był ale nikt nie wyszedł na kolanach no prawie . Mała dostała prezenty i była wynoszona przez wszystkich wujków i ciocie :D