Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Prasa - gazety

Data utworzenia : 2013-02-10 13:27 | Ostatni komentarz 2014-05-29 14:49

Iwona

9174 Odsłony
67 Komentarze

Drodzy rodzice czy korzystacie bądź korzystaliście z pomocy prasy typu: "Dziecko", "Mamo to ja", "Twój Maluszek", "Twoje Dziecko", "Mam Dziecko"?

2013-02-10 23:39

Ja również uważam, że wszystkie te czasopisma to masło maślane. Cały czas te same tematy, pełno reklam... Czasem zdarzało mi się kupić, najczęściej latem, gdy była ładna pogoda i szłyśmy na spacer do parku. Ale kryterium wyboru stanowiła cena. Wybierałam "Dziecko" bo kosztowało 1zł. Zbyt dużo nowych rzeczy się stamtąd nie dowiadywałam, ale miło spędzałam czas na świeżym powietrzu. Teraz zimą nie kupuję wcale. Gdy byłam jeszcze w ciąży kupowałam sobie "Będę mamą". Ta gazeta bardzo mi się podobała. Ale tam więcej było tematów związanych właśnie z ciążą i porodem. No i wtedy miałam znacznie więcej czasu na czytanie gazet:)

2013-02-10 18:35

Ja lubię czytać takie gazety,ale generalnie w wszystkim powtarzają sie te same tematy.I powielają się one co rok.Jak np w jednej piszą o zatruciu pokarmowym to dość że piszą to we wszystkich gazetach to co roku piszą o mniej więcej tej samej porze to samo.Czasami kupuję też z racji dodatków.

2013-02-10 15:29

Ja przyznam się szczerze że taką typowo"dziecięcą" gazete kupiłam raz i już nigdy więcej. Jak dla mnie to strata pieniedzy,w szczególności zraził mnie fakt że znalazłam ta mało naprawde ważnych informacjii,za to całe multum reklam z róznego rodzaju akcesoriami/gadżetami/mlakami itp dla dzieci.Jak dla mnie za mało tresci-za duzo reklam.Nie znalazłam tam nic ciekawego dla siebie-osobiście wole wejść w internet,na fora dla rodziców i tam zapytac o radę(wiem ze uzyskam natychmiastową odpowiedz a pozatym lubie bazować i porównywać opinie kilu osób).Jak dla mnie internet i wirtualne rady innych rodziców maja wieksze znaczenie niz teksty pisane w gazecie często pod publike.