Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

za bycia panną

Data utworzenia : 2013-01-24 21:06 | Ostatni komentarz 2015-07-19 14:06

MalaJusti1989

6576 Odsłony
54 Komentarze

jakie macie wspomnienia cza czasów kiedy byłyście młodymi ,pannami ..? jeszcze nie założyłyście rodziny .. co robiłyście .. co lubiłyście najbardziej i czy wam teraz tego brakuje ...? Wspomnieniami wracacie do dawnych chwil które wtedy były?

2013-01-25 12:23

Kiedyś uwielbiałam spacery... o każdej porze dnia... zostało mi to do dziś... a teraz niczego mi nie brakuje... mam cudownego męża, za jakieś 2 tygodnie pojawi się kolejny WAŻNY, a nawet NAJWAŻNIEJSZY Mężczyzna w moim życiu - mój Syneczek... ;) oczywiście czasami powracam do wspomnień tego, co było zanim założyliśmy rodzinę, ale bardziej cieszy mnie TU i TERAZ! :)

2013-01-25 10:39

Większość swoich historii w życiu synkowi nie opowiem :D Hmmm co jakiś czas rozmawiam albo spotykam ze starymi znajomymi ale raczej rzadko skupiamy się na tym co było kiedyś, może tylko chiwlę później wracamy do teraźniejszości ;)

2013-01-25 10:25

ale tak fajnie bylo by kiedys siasć z kims kogo sie znalo i powspominac dawne stare czasy ,czlowiek poczul by sie inaczej ...a dziecią bedzie co opowiadac na pweno jakie to byly ich mamusie ..;)

2013-01-25 09:55

Heh moje zycie polegało na pracy, imprezach, festiwalach, koncertach, znajomych i pozowaniu do zdjęć. We wszystkim byłam całkiem niezła :D Gdy przeglądam zdjęcia z czasów gdy byłam modelką szkoda mi mojej starej figury, gdy myślę o koncertach i przygodach które zaliczyłam uśmiecham się. Ale co z tego? W życiu tak szczęśliwa nei byłam jak teraz mimo że czasami zatęsknię.. Przynajmniej będę miała co wspominać i część historii opowiem synkowi. Jak będzie już odpowiednio duży ;)

2013-01-24 22:23

oj szkola, znajomi takkk brakuje mi imprez, spotkan z kolezankami, rozmawiania o wszystkim ale teraz nie jest zle mam coreczke i ja kocham nie zamienila bym jej na to

2013-01-24 21:07

ja uwielbiałam jeździć na rowerze i spotykać się z znajomymi ..a najbardziej brakuje mi wspomnień ze szkoły