Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Mama- mój wzór!

Data utworzenia : 2014-02-02 00:01 | Ostatni komentarz 2014-10-01 20:17

konto usunięte

3914 Odsłony
16 Komentarze

Narzekamy na mężów, teściowe, teściów ale często jest tak ze to właśnie nasza mama rozumie nas najlepiej. Zawsze wesprze dobrym słowem, rzuci dobra rade w ostatniej chwili zostanie z dzieckiem czy poratuje pysznym obiadem. Nasze mamy wiele przeszły w życiu na pewnio nie jedna z nas zna jej historie. Często to właśnie mama jest naszym wzorem. Osoba ciepła, cierpliwa, dobra uczynna. I to właśnie nia unspirujemy sie każdego dnia, korzystamy z jej wskazówek. Czy któraś z Was stawia sobie swoja mamę jako wzór ? Jako osobę godna naśladowania ?

2014-02-10 15:06

co jest jeszcze smieszne .. Tesciowa po katach obgaduje swoja córke ze swoje dziecko otyłe ma..ze Kingi ( corki) tesciowa futruje małą wszystkim jak leci ..a ona co robi ? w ten sam sposob probuje nadrobic bledy tej 2 babci..Kacpra karmi wszystkim ...jak ja mu dam np kawałek ptasiego mleczka bez czekolady to Ona nie dawaj muuu a ja dlaczego ;>? A ona ihihihi nie wiem ... po co . A 10 min pozniej Ona daje mu krem z ciasta :D Dobrze ja juz koncze temat bo mnie krew zalewa na sama mysl xD

2014-02-10 11:45

Tak moja teściowa jest ekspertem żywieniowych Filip jako kilku miesięczne dziecko został nakarmiony przez nia ogórkiem kiszonym potem wysypka i bol brzuszka. Zawsze daje złote rady co to żywienia dziecka. Pamietam jak Filip miał 9 miesięcy a ona trzymając go na kolanach i karmiąc ciastkiem czekoladowym mówiła mi ze nie powinnam dawać mu słodyczy bo ona swoim dzieciom do 3 roku nie dawała a ja do niej no właśnie nie planowałam na razie nic mu dawać ale jak juz mama mu dała ... Na co ona w śmiech i mowi " och nie zauważyłam ze mu daje ". No komedia

2014-02-10 11:20

Ach te tesciowe zawsze pomocne i te ich rady niby od serca. Dlugo walczylam z tesciowa zeby się nie wracała. Czasami ma takie pomysly że aż słów brak... Moja mama jak to mama jest dla mnie wszystkim, do wychowania córki nie wtraca sie pomaga ale nie krytykuje. Wie co czuje kiedy jestem zmęczona bo sama przez to samo przechodzila potrafi dac mi wsparcie. Monia mam podobnie z moja mama, jest super kobieta cos tam jej w zyciu nie wyszlo (musi robić wszystko sama w domu jest ulegla i nie potrafi powiedzieć ze cos jej nie pasuje) nie chce popełniać jej ,, bledow'' niestety podświadomie je popełniam...

2014-02-10 10:33

Kasiu witaj w klubie :) Wlasnie dzieki Waszym radom moje tesciowa ze mna nie gada !! :D i nie wiem czy mam teraz plakac czy wam dziekowac - przestalam przytakiwac , bo jak dlugo mozna udawac ze jest sie glupszym od niej ! :d Moja mama ... moja mama jest nad wyraz dobra dla swoich dzieci dlatego placi za to cale zycie . najpierw wziela kredyt na jednego brata - splacala za niego bo nie płacił i jej grozila kara teraz 2 brat stracil prace i oczywiscie miesiecznie 400 zł Ona spłaca za nierozgarnietego synusia :) jest dobra kobietom , duuzo jej zawdzieczam , zawsze jak moze to pomoze..wierzy w ludzi w ich dobro i to chyba ja czesto gubi . Czy chciałabym byc tak jak Ona ? Nie raczej nie ... duzo po niej powtarzam ale sa rzeczy przed którymi sie bronie i za wszelka cene chce robic wbrew jej zasadom . Moja mama w porównaniu do tesciowej zawsze wspiera dobrym slowem - nigdy ( tak jak tesciowa) krytykom ... za to jej dziekuje , jej jako jedynej wszystko mowie ..i kocham ponad wszystko :)

2014-02-08 23:52

Moja teściowa ma mnóstwo złotych rad jednak rzadko z nich korzystam niektóre są wprost absurdalne ...

2014-02-05 21:18

Moja teściowa jest oki i mama też, mąż mi dużo pomaga tzn wychowanie dziecka jest 50/50, bo razem jesteśmy rodzicami. Moja mama ani teściowa to nie są wzory do naśladowania. Słucham ich sugestii czy też zdanie, ale robie to co uważam za słuszne i staram sie nie krytykować ich bo wiem że chcą dobrze. Czasami bywa różnie ale olewam je i robie co uważam za moje i sama odpowiem za te decyzje. Niedawno nauczyłam się tego i jest mi dobrze!

2014-02-05 17:42

Dla mnie moja mama nie jest wzorem do naśladowania ale to przez jej zachowanie. Teraz jak już jestem dorosłą kobietą, czasami próbuje ja zrozumieć jednak nie zawsze mi się to udaje. Ale cenię ją i dziękuję mimo wszystko za to co dla mnie zrobiła. Czasu dla mnie zbytnio nie miała ale wybaczam jej to:)

2014-02-05 17:37

Nie, na pewno nie. Moim zdaniem moja mama wiele rzeczy wyolbrzymia, czasami panikuje, ogólnie przesadza. Jest dość łatwowierna, czasami aż mi jej żal. Więc dla mnie mama w dużej mierze jest takim anty-wzorem. Chociaż jest też kilka rzeczy, które są godne naśladowania. Na przykład to jak ona ma wszystko ogarnięte. Byłam ja w gimnazjum, siostra w podstawówce, mama w pracy i jeszcze na studiach i zawsze miała dla nas czas. Był obiad, było posprzątane, wyprane. Dla niej doba chyba była dłuższa. I w tej dziedzinie może być wzorem.