Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

taki mąż to kara

Data utworzenia : 2013-11-20 20:48 | Ostatni komentarz 2015-10-09 21:04

nosia89

6186 Odsłony
54 Komentarze

Dziewczyny chce wam opowiedziec historie kolezanki i poznac wasze opinie na ten temat. Kolezanka urodzila przez cc ma drugie dziecko co ma 3 lata. Przez cala ciaze nie miala zadnej pomocy ze strony meza robila wszystko sama. Sprzatanie, gotowanie, opieka i wychowanie corki, a on na dodatek robil jej na zlosc ze jest w ciazy. Najgorsze jego posuniecie bylo piec dni po porodzie, spakowal sie i pojechal na dwa i pol miesiaca na wakacje zostawiajac ja sama z dziecmi. Co wy byscie zrobily majac takiego chlopa w domu?

2013-11-21 14:39

Przed wakacjami odszedl z pracy bo mial jej juz dosyc

2013-11-21 10:27

O matko ....to za co on na te 2 mies wczasy pojechał jak jest bezrobotny?Ja bym już po takim wyjeżdzie nie wpuściła go do domu.Walizki by miał spakowane za drzwiami......

2013-11-21 09:49

No ale tak jak piszesz on nie pracuje, więc i tak nie ma z niego żadnego pożytku, więc rozwód w tej sprawie by był najlepszym rozwód. A jeżeli chodzi o alimenty to niech się dowie czy łapie się w próg w Funduszu Alimentacyjnym?

2013-11-21 08:23

Macie racje i jej tez to mowilam. Tylko jest corka ktora jest strasznie za nim. A jeszcze teraz jakby ona dala wniosek o rozwod i alimenty to nic nie dostanie bo on jest bezrobotny i do pracy nie chce isc. Siedzi w domu i nic nie robi tylko internet jak ona idzie do pracy to pewnie nawet tym dzieckiem sie nie zajmuje. A jak ona przyjdzie z pracy to musi ugotowacm posprzatac i isc po corke do przedszkola i na 18 znowu idzie do pracy

2013-11-21 07:43

Tak jak pisze Samanta to nie jest proste, ale jednak powinna spakować rzeczy i wystawić za drzwi. Ponieważ oboje zdecydowali się na rodzinę i oboje powinni się nawzajem wspierać, a ja tu widzę tylko, że facet poprostu chce mieć rodzinę na pokaz że ją poprostu ma, ale nie włączać się w obowiązki związane z istnieniem rodziny. Uważam że to samolubne zachowanie i później może być tylko gorzej.

2013-11-20 23:18

Wiesz co bym zrobiła? Ale tak szczerze? Spakowała jego rzeczy i wystawiła za drzwi a następnego dnia złożyła pozew o rozwód! Ja wiem, że to co piszę, nie jest takie proste ale gdybym to ja była na jej miejscu (a mam nadzieję, że nigdy nie będę) właśnie tak bym zrobiła, ponieważ dla mnie takie chamskie i nieodpowiedzialne zachowanie jest szczytem szczytów czyli niemożliwością! Mój partner też nie jest święty ale ja potrafię się postawić - nie potrafię być uległa tak jak Twoja koleżanka..