Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Więź ojca z dzieckiem

Data utworzenia : 2013-10-03 10:09 | Ostatni komentarz 2015-02-07 00:15

mamabasia

4701 Odsłony
27 Komentarze

Jaki kontakt mają u was ojcowie z dzieckiem, tata Madzi zawsze wieczorem gdy wraca z pracy stara się z nią chociaż troszeczkę pobawić, w sobotę zawsze razem idą na spacer i to zawsze tata myje dla niej główkę i robi mleczko wieczorem ;)

2013-10-04 11:07

Mimo iż mąż długo pracuje i czasami wraca do domu gdy córeczki już śpią(zasypiają wcześnie zazwyczaj o 19)obie są córeczkami tatusia.Mąż codziennie je z nami obiad po czym wraca do pracy,sobota i niedziela jet tylko dla nas.Wtedy to ja tylko jestem do karmienia.Jak tatuś trzyma Emilkę to do mnie nie chce za bardzo iść no chyba ,ze chce spać albo jest głodna,czasami się śmieje że jest to niesprawiedliwe.Starsza wie,że z tatusiem więcej "załatwi",bo jakoś u nas jest tak ,że bardziej mamusia jest od wychowywania,tatuś od rozpieszczania:)Lubię patrzeć na nich jak się bawią:)

2013-10-03 19:24

Moja to córeczka tatusia.Jak ma przy sobie tate,to mama nie istnieje. Razem się bawią,wygłupiają,chodzą na spacery.Julka potrafi też to czasem wykorzystywać,bo jak mama na coś nie pozwoli to biegnie do tatusia i tak prosi,że tatuś ulegnie.Ogólnie ich relację się super,bardzo się cieszę.Tata też dumny z córy:)

2013-10-03 18:37

u nas wygląda to zupełnie inaczej...:( nie jesteśmy razem z ojcem małej więc jej ojciec przyjeżdża raz na jakiś czas na godzinke i tyle... w takiej sytuacji pomijam to że mała ma prawie 7 miesięcy ale boi się swojego ojca bo za ten czas widziała go moze 10 razy... jeszcze typ ma czelność nazywać się ojcem, chyba tylko przez prezenty - ale wg mnie nie na tym polega ojcostwo...