Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Więź ojca z dzieckiem

Data utworzenia : 2013-10-03 10:09 | Ostatni komentarz 2015-02-07 00:15

mamabasia

4700 Odsłony
27 Komentarze

Jaki kontakt mają u was ojcowie z dzieckiem, tata Madzi zawsze wieczorem gdy wraca z pracy stara się z nią chociaż troszeczkę pobawić, w sobotę zawsze razem idą na spacer i to zawsze tata myje dla niej główkę i robi mleczko wieczorem ;)

2015-02-07 00:15

Mój mąż zawsze jak wraca z pracy to bawi sie z synkiem i rytuałem jest ich wieczorna kąpiel. tatuś praktycznie zawsze kapie synka i mama nie wkracza w ich sferę, a wręcz przeciwnie ma kilkanascie minut dla siebie:) a synek szaleje za mężem, nawet jak płacze a mąż wróci z pracy to nagle jest banan od ucha do ucha i dwa wystające zęby;) moi panowie sa niesamowici:)

2015-01-10 21:35

U nas to było tak ze jak młody był malutki to tatuś tak nie za bardzo chciał się nim zajmować... Teraz maja super kontakt, i często jest tak ze młody się w nocy budzi z płaczem to woła tatę nie mnie... A mi to na rękę :):) super razem spędzają wolny czas, spacery , zabawy a ja w tym czasie mam chwile by odsapnąć :)

2015-01-09 22:29

Nasza mała rownież reaguje śmiechem i wymachiwaniem nóżkami i rączkami jak widzi tatę wracającego z pracy. Po jego przyjsciu mała idzie do taty i jest z nim do samego wieczora, mama ma czas na odpoczynek i zajęcie się sobą. Kąpiel również odbywa się z udziałem taty. Czasami jak wykąpię ją sama, to mąż jest na mnie zły , że nie zaczekałam na niego. nieraz sie smieje do mnie ,,odepnij cycusia i możesz sobie wyjść, my sobie damy radę,,.Uważam , że więż dziecka z ojcem jest strasznie ważna dla dziecka, jego poźniejszych relacji w dorosłym życiu i fajnie, że też macie dziewczynytakich wspaniałych tatusiów dla swoich maleństw

2015-01-09 20:13

Didisia mój mąż robi tak samo z naszą córcią,to ta aż w głos się śmieje :)

2015-01-09 19:37

Mój uwielbia, jak Tobcia przewija to daje malemu glowę do poczochrania- młody się chichra i starszy też :)

2015-01-09 18:11

Mój synek jak tylko zobaczy w drzwiach wracającego tatę z pracy to cieszy się w głos i fika nóżkami i rączkami, aż mam wrażenie że ze szczęścia to zaraz odleci! Jak mąż wraca z pracy to zawsze karmi synka i się z nim bawi. Ma super kontakt z synkiem,Wieczorna kąpiel to raj dla taty i synka, to czas całkowicie tylko i wyłączni ich, chlapią się, bawią. To taki ich osobisty piękny czas, którego ja nie zabieram a nawet nie mam prawa wchodzić w ich czas:) bawią się przy tym niesamowicie:) Mąż uwielbia spędzać czas z synkiem i robi to jak tylko często może:)

2015-01-09 18:05

Fajni są Ci nasi tatusiowie :)

2015-01-08 20:16

Mój mąż ma idealny kontakt z córeczką,świata poza nią nie widzi i wskoczyłby za nią w ogień. Uwielbia się z nią bawić,zajmować się nią i ma do niej anielską cierpliwość. Jak wraca z pracy to pierwsze co idzie od razu do niej,a mała jak go widzi to aż się trzęsie z radości :)