Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Problem z miesiączka

Data utworzenia : 2018-10-12 11:34 | Ostatni komentarz 2019-04-22 09:10

Ewcia88

1758 Odsłony
74 Komentarze

Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Nie wiedziałam gdzie wstawić to pytanie i ostatecznie wybrałam ten wątek, mam nadzieję że trochę Was tu się pojawi i coś mi poradzicie. Otóż ogólnie okres miałam regularny , co 26 dni. Teraz powinnam dostać w środę, od poniedziałku chodziłam już napuchnieta jak balon i już czułam wszystko w środku i nagle się wszystko rozeszlo...czy to możliwe? Fakt było trochę u mnie stresu i nerwów ostatnio, i z córką w przedszkolu sporo przeszłam i w ogóle...Z mężem kochalismy się tylko dwa razy w tym miesiącu ale za każdym razem się zabezpieczalismy...mnie już z nerwów brzuch boli , w nocy nie spałam bo stale myślę o tym...czy któraś z Was z czymś takim się spotkała?

Konto usunięte

2018-10-12 16:14

Ewcia, przyczyn może być mnóstwo. Do tych, które wymieniła Ela można dołożyć zmiany hormonalne. Tutaj warto żebyś zbadała poziom TSH czyli zajęła się tarczycą. Zatrzymanie jak najbardziej może być ze stresu i przemęczenia. Wyśpij się, odpocznij, zrelaksuj.

Konto usunięte

2018-10-12 12:56

Jest to bardzo prawdopodobne, że miesiączka przesunęła się pod wpływem stresu. Czasami nasz organizm również wybija się z rytmu i na kilka dni rozstraja. Teraz mamy jesień więc kolejne przesilenie dla całego organizmu. U mnie o tej porze roku było to typowe. Jednak... również miałam bardzo regularne cykle i owulację. Wszystko miałam dograne jak w zegarku. Pomimo stresów, nerwów, częstych wyjazdów w różne strefy klimatyczne, nieprzespane noce i dużego wysiłku podczas podróży nic się nie zmieniało. Dlatego też kiedy w lutym dwa dni minęły od terminu kolejnej miesiączki, to już wiedziałam. Okazało się, że jestem w ciąży. Jeśli spóźnia się miesiączka, to warto zrobić test dla pewności. W razie czego poziom beta hCG w razie ewentualnej ciąży jest już wykrywany przez zwykłe testy dostępne w aptekach. Koniecznie daj znać jak się czujesz i czy coś się wyjaśniło w tej sprawie.