Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

11 rad jak kupić pierwsze buty dla dziecka

Data utworzenia : 2018-09-06 22:39 | Ostatni komentarz 2019-06-16 09:57

Redakcja LOVI

777 Odsłony
6 Komentarze

Kupowanie butów dla malucha niejednemu rodzicowi spędza sen z powiek. Szczególnie, gdy są to pierwsze buty, a dziecko nie jest w stanie jeszcze powiedzieć Ci, czy jest mu wygodnie.

2019-06-16 09:57

Obecnie kupuje chłopcom buty z Bartka.  

Nasza fizjoterapeutka stwierdziła że to bardzo dobre buty. 

Sama jestem z nich bardzo zadowolona z tego względu ze maja różne modele i między innymi takie które pasują na wysokie podbicie. 

2019-06-07 20:44

Chciałam odświeżyć trochę wątek i powiedzieć, jaki wybór padł u nas. U nas pierwszymi bucikami były pełne buty Kornecki, skórkowe, lekkie i co najważniejsze profilowana wkładka, by zapobiec płaskostopiu. Oczywiście nie może nic uciskać palców ani samej stopy. Do tej pory kupuję synowi skórkowe buty i z wkładką.

Konto usunięte

2019-05-13 15:10

My ostatnio byliśmy przed tym trudnym wyborem. Próbowałam przeróżnych butów i marek, aż padło na firmę "Bartek". Mają oni kolekcję first steps.

2018-09-10 09:37

My też mamy problem z butami dla synka ma duże przegubie i nawet nie ma mowy żeby włożył nogi w normalne adidaski czy trapery . Jak zaczynal chodzić to kupowaliśmy mu ortopedyczne bo tylko w takie byłam w stanie mu te nunki wsadzić . Teraz ma dwa lata i niestety ale musimy się wykosztować na adidaski z Nike albo adidasa bo jednak na boso chodził nie będzie a są tańsze niż ortopedyczne . W sumie ma to po mnie bo ja też nigdy w nic nogi nie moge zmieścić a żeby kupić kozaki na zimę to był koszmar .

2018-09-09 22:38

My mamy problem w druga stronę ;) Synek ma gruba noge i tylko wiązane buty te na zimę . Udało mi się dopasować na rzepy jedne na jesień ;) Artykuł także w sam raz dla nas ponieważ synek zaczął chodzić ;)

2018-09-06 22:47

Wybór pierwszych butów to nie lada wyczyn. U nas właściwie na topie. Kupując buty dla córki zwracam uwagę żeby nie były zbyt ciężkie. Najważniejsze żeby były usztywnione w kostce. Moja Hania ma bardzo szczupła nóżke wiec ciężko dobrać jej buciki które nie są zbyt luźne. U nas najlepiej sprawdzają się buciki typu papucie na rzepy z usztywnioną piętą.