Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Jak zorganizować powrót ze szpitala z noworodkiem – porady dla taty

Data utworzenia : 2018-06-05 16:33 | Ostatni komentarz 2018-06-23 09:25

Redakcja LOVI

1452 Odsłony
12 Komentarze

Po porodzie mama z maluszkiem zostaną w szpitalu. Po kilku dniach będziesz mógł zabrać ich do domu. Jak przygotować się na powrót ze szpitala? Podpowiadamy, o czym powinien pamiętać świeżo upieczony tata, aby ten ważny dzień przebiegł bez zakłóceń i był wyjątkowy dla całej rodziny.

2018-06-23 09:25

Artykuł trafiony w sedno he he tylko drukować i tatusiom w raczkę ;)))

2018-06-19 12:02

Super artykuł do super taty ☺ mój mąż z pomocą mamy spisał się na medal . Nawet o kwiatach pomyślał☺ bardzo pozytywnie wspominam tamten dzień ☺

2018-06-18 19:20

Ja musze wcześniej mężowi wszystko naszykowac co ma zabrać, inaczej by nie wziął, niestety nie wie co i jak i gdzie leży, tyle razy mu pokazywałem ale nie zalapuje

2018-06-16 23:01

Artykuł na medal:). Mąż z wrażenia po porodzie zabierając moje rzeczy do domu zabrał także i jedną z koszul którą miałam uszykowaną do ubrania jak się już umyję... ale... na pytanie co ma zabrać jak mnie odbierał powiedziałam, że może wziąć to w czy do szpitala mnie zawiózł. Przyjechał z tym o co prosiłam plus koszula którą mi "ukradł" plus sweterek który nosiłam w domu:) (Leżało razem to zabrał wszystko nie patrząc;)) poza tym spisał się na medal (torbę miał uszykowaną ;)) Kwiatki tez były już w samochodzie:)

2018-06-07 16:48

Ja wyszłam w tej sukience w której pojechałam. Posiłek jeszcze mi przyslugiwal bo wyjść mogłam dopiero o 17 wiec jeszcze na szpitany obiad się zalapalam. Dobrze ze zadzwoniłam do męża zanim zdążył przyjechać bo jeszcze trochę zapomnialby o foteliku i ubrankach dla malego - mój błąd bo zapomniałam uszykowac dość długo mi się pytał o które mi chodzi ostatecznie powiedziałam, żeby wziął cokolwiek w dwóch rozmiarach. Agnieszka.sz fajnie miałaś choć ja już w domu też dostałam prezent od męża bo akurat to był dzień mamy :)00

2018-06-07 07:52

Marta, ja też sobie sama przygotuję :) Pamiętam, jak leżałam z córką w szpitalu i poprosiłam o sweter. Miał trzy podejścia, aż w końcu trafił który. A na sygnał przywieź mi coś do chodzenia po szpitalu wygodnego, zabrał dżinsy zamiast legginsy :)

2018-06-07 07:44

Super artykuł, szukając w necie różnych porad na TEN czas chyba jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym tematem. A to jest bardzo ważne, zwłaszcza dla zagubionego tatusia, który przeżywa to wszystko pierwszy raz w życiu. Ja przygotowuję mężowi ubranie dla siebie na wyjście - czarne getry i długą bluzkę. Ostatnio jak prosiłam o przywiezienie mi bluzki na przebranie to robił zdjęcia i pytał która mimo, że opisałam ;)

2018-06-06 20:11

Bardzo ciekawy i potrzebny artykuł :) Podsyłam Mężowi :)