Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

sex analny

Data utworzenia : 2018-03-12 15:59 | Ostatni komentarz 2023-10-19 13:30

aneta7734

9444 Odsłony
108 Komentarze

Mój mąż od pewnego czasu mi mówi żeby spróbować seksu analnego. Mówi, że tylko raz. Jak mi się nie spodoba to nie będzie nalegał. Ja za tym nie jestem. Ale mąż będzie tak długo wiercił dziurę w brzuchu aż się zgodzę. Wiem, że jak już raz się zgodzę to będzie to chciał ciągnąć w nieskończoność. Na jednym razie się nie skończy. Dziewczyny co wy sądzicie o seksie analnym.

2018-03-12 19:45

Próbowałam kilka razy i mi się nie podoba zdecydowanie po pierwsze mnie boli po drugie jak dla mnie jest obrzydliwy że względu na to że ta sama droga wychodzi kal po trzecie nie czuje się wtedy komfortowo a wręcz zazenowana. Mąż długo jeszcze próbował ale się nie zgsdzalsm

2018-03-12 19:41

Pcheła również się zgadzam że komentarz super. Ja kiedyś czytałam że trzeba sobie przemyśleć taki wybór bo to jednak nie jest tak jak nam się wydaje. Z jednej strony ścianki odbytu nie są na to przygotowane i może dojść do jakiś pęknięć i dolegliwości a z drugiej strony to dziwię się facetom bo wiadomo co z tej strony wychodzi i może ucierpieć na tym ich cewka moczowa. Radzę poczytać artykuły na ten temat żeby potem nie było niespodzianek.

2018-03-12 19:09

Pchela ale mnie rozbawilas tym kometarzem :))))) Aneta moim zdaniem powinnaś się zastanowić czy tobie to odpowiada i czujesz się z tym ok;) Obecnie mam dwójkę małych dzieci i seks z mężem kuleje heh. No nic czekamy na lepsze czasy . Z mężem dogadywalismy i dogadujemy się w łóżku świetnie . Lubimy te same igraszki;) Szczerze ?? Jak dla mnie seks analny jest w porządku i jest po nim mega orazm;) Jednak zastanów się czy to u ciebie nie będzie na sile ,bo powinnaś się czuć przy tym komfortowo . Jeśli nie będziesz to nici z "zabawy" ;)

Konto usunięte

2018-03-12 16:43

Ja nie mam zdania. Natomiast warto z mężem porozmawiać szczerze i wprost. Na pewno nie powinno być tak, że on teraz powie, ze to tylko jeden raz, a potem znów będzie wiercił dziurę w brzuchu. dodatkowo podobno, aby taki sex był przyjemny to trzeba się przygotować i odpowiednio do niego podchodzić. Inaczej to nei będzie przyjemne dla kobiety. Rozmawialiście szczerze o tym? Ja kiedyś jak ktoś mi coś takiego proponował, to mówiłam "ok, ale najpierw ja Tobie włożę" :D i nagle temat się urywał :) Bo faceci swojego tyłka bronią jak mało kto :D