Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85461 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2015-08-07 23:48

Witam. Ku mojemu szczęściu zgaga dopadła mnie pierwszy raz w życiu dopiero w 9.miesiącu ciąży. Nie zmagałam się z nią zbyt długo, bo zaledwie 2 tygodnie. Pomogły mi tabletki ,,Gaviscon", które są w sprzedaży w aptece bez recepty. Oczywiście można przyjmować je w czasie trwania ciąży. Miały przyjemny smak, były niedrogie, a ponad to zgaga ustąpiła po około 20 minutach od spożycia tabletki. Polecam je z czystym sumieniem. Pozdrawiam serdecznie !

2015-08-06 13:23

mnie w każdej ciązy męczyła zgaga, teraz też, ale ostatnio przybiera na sile, w zeszłą sobote to myślałam, że mi przełyk wypali. Zawsze pomagała mi woda mineralna, a teraz nic, pomogła szklanka mleka - ulga jak nie z tej ziemi

2015-08-06 08:55

Ja nie miałam zgagy jakoś specjalnie długo tzn dosłałam jej w pierwszej ciąży i to ostrej:-) jak wypiłam sok marchwiowy kubusia - straszne mi po nim dokuczała, myślałam,że to przypadek i kupiłam za jakiś czas znów kubusia i tak samo...zgaga okropna...już więcj go nie kupiłam i nie miałam zgagi jakoś dziwnie, ale tak miałam a tyle jadłam w ciąży smażonego, ostrego i nic:-)

2015-08-06 08:52

Ja niedługo będą tylko wspomnieniem zobaczysz

2015-08-06 08:26

Ja też głównie narzekam jedynie na zgagę i upały. Mam ich serdecznie dość.

2015-08-05 17:58

Ja tez jedynie w ciazy mialam zgage i uff na szczęście

2015-08-05 17:47

Aga ja zgagi przed ciążą nie miałam.. też nie wiedziałam co to.. dopiero w ciąży dostałam. Ale urodziłam i po zgadze ani śladu

2015-08-05 12:55

Ja zgagi nie miałam a kudłacz się urodził ze ho ho :-) od razu grzebykiem czesalam a nie ta szczoteczką z zeztawu :-)) Także dziewczyny wybaczcie ale nawet nie wiem co to zgaga jedynie z opowieści np męża że coś go gdzieś tam pali... Ratujcie się w takim razie czym się da bo na każdą jak czytam działa co innego :-)))