Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2258 Wątki)

Test obciążenia glukozą, czyli tzw. krzywa cukrowa

Data utworzenia : 2017-07-24 12:04 | Ostatni komentarz 2022-01-10 08:38

Konto usunięte

40487 Odsłony
1640 Komentarze

Nie udało się. Wytrzymałam dziś połowę czasu po wypiciu takiej dawki słodkości i niestety wszystko zwróciłam. Macie jakieś sposoby na przetrzymanie mdłości ? Słyszałam, że dobrze jest wypić tę wodę z cukrem jeszcze z cytryna. Jutro chyba spróbuję ten sposób.

2017-09-03 21:59

No ja niestety wiem po sobie, że mimo wszystko ciąża to nie tak hop siup. Aisa koniecznie daj znać jak tam, choć niestety jeśli ten okres tak nie bardzo Ci wrócił i się unormował to niestety myślę, że teraz jego brak to mogą być też hormony. Mnie testy nie zawiodły, jak negatywne to negatywne, a pozytywny okazał się bardzo trafiony. Na początku też miałam czas, że miesiączka wróciła, potem jej nie było i znowu wróciła, myślę że to kwestia karmienia piersią.

2017-09-03 18:08

Wiesz to bylo tak że połog 5 i pół tygodnia trwał potem miałam te 5 dbi przerwy jakoś i potem wizyta kontrolna po 6 tyg no i poszłam ale plamic zaczęłam no i trwało to tak do 8 tygodnia po porodzie ginekolog stwierdził że albo połog mi się przedłużył albo miesiączka raczej choć nie jest pewny. Zresztą wiesz u mnie z okresem było różnie miałam nieregularne a 2 razy zatrzymała mi się miesiączka na miesiąc czy dwa znikła choć w ciąży nie byłam... więc nie wiem co myśleć o tym wszystkim.

2017-09-03 11:16

Alle te krwawienie było jednorazowe? Jeśli tak to mogła być miesiączka ale mogłobyć to też krwawienie jeszcze połogowe. Nie brałam tego pod uwagę myśląc że jest owulacja. Gdyby ona była to miesiączka byłaby co miesiąc. Tata była jak mały miał 2 miesiące a teraz ma prawie 7 z tego co kojarzę. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na wizytę.

2017-09-03 09:35

Kasia nie sądzę żeby nadchodzila miesiączka zawsze miałam wcześniej fatalny stan skóry przed okresem w sensie przed okresem jakbym miała trądzik w czasie okresu znikał zawsze sam no chyba ze po ciąży miałoby się to zmienić. A co do okresu to wiecie nie mam pojęcia ginekolog mi powiedział że być może to miesiączka jak byłam po porodzie na kontroli bo krwawilam 8 tygodni miałam tak długi połog i to było tak że niecałe 6 tyg krwawilam była przerwa i zaś przed umówiona wizyta parę dni po tym jak już nic się nie lało znów zaczęłam plamic poszłam na tą kontrolna wizytę i powiedziała że znów zaczęłam plamic a mój ginekolog że nic nie szkodzi jak mnie zbadał tyle krwi było mówił że może to być okres choć pewny nie jest. Więc sama nie wiem ale w każdym razie jeśli to był nawet okres to od tamtego czasu nie dostałam żadnego. Ale dzięki Kasiu i MAM za trzymanie kciuków. No niestety oni nie mogą prywatnie robić części badań bo to poradnia należąca do szpitala pani w laboratorium tłumaczyła mi że umowa dofinansowania nie pozwala im na stricte badania dla ciężarnych robić prywatnie.

2017-09-02 21:42

Mam ja życzę Aisi z całego serca, że będzie to ciąża jednak jak dobrze kojarzę, nie dostała jeszcze okresu więc to jest tak na prawdę loteria. Być może jeszcze nie ma jeszcze miesiączki i powiększony brzuch to zatrzymanie wody w organizmie świadczące właśnie o nadchodzącym okresie.

2017-09-02 21:41

Dziwne, że nie robią prywatnie, to w sumie zrobienie bety żeby potwierdzić samemej ciążę rozmija się z celem jak i tak musisz iść najpierw do ginekologa

2017-09-02 21:30

Ja chyba bo pewna nie jestem po połogu miałam jeden potem już nie miałam o ile to był okres a nie przedłużający się polog bo do 8 tygodnia krwawilam

2017-09-02 20:18

Aisa już trochę chodzisz bez okresu, oj wróżę brzuszek ;)