Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Sposoby na przeziębienie w ciąży

Data utworzenia : 2014-01-07 12:11 | Ostatni komentarz 2023-05-12 17:48

Konto usunięte

93926 Odsłony
1883 Komentarze

Przyszła zima a wraz z nią piękne śnieżne krajobrazy ale też pluchy i przemoczone nogi. Choroba nie wybiera i przeziębienie może dopaść każdego. Jak sobie z nim radzić, gdy jesteś w ciąży?

2015-06-06 12:56

no ale ile człowiek się może męczyć ;( a leki przecież dają upust w cierpieniu

2015-06-06 09:56

Mamabasia - może przejdzie po prostu samo... Nieraz bez leków szybciej przechodzi.

2015-06-05 23:19

Do inhalatora nie, ale możesz z nich zrobić inhalację w garnku. Mi ulgę w takich kaszlach przynosi inhalacja inhalatorem mgiełką solną. Aczkolwiek ostatnio musiałam posilić się łykiem syropu, bo myślałam że się uduszę. Ale ja jestem 5 miesięcy po porodzie. Koniecznie jak Tobie nie przejdzie, to udaj się do lekarza. Dużo zdrówka życzę.

2015-06-05 23:10

Do inhalatara nie stety nie można wlewac olejków eterycznych to go niszczy, najgorzej mnie męczy katar przy spaniu, czekam do poniedzialku jak mi nie przejdzie to pójdę do lekarza

2015-06-05 23:04

Ja też się bałam brać te leki i ich nie brałam. A masz może jakieś olejki eteryczne, bo z soli to raczej słaba będzie inhalacja. Może masz jakieś zioła by je dodać. Jak za długo będziesz się męczyła idź do lekarza, aby się powikłania nie wdarły. Biedna jesteś, bo chyba większość dozwolonych środków już spróbowałaś. A masz może rumianek albo siemię lniane. Napary z nich też są dobre na ból gardła.

2015-06-05 22:53

Inhalacje mogę robić tylko z soli fizjologicznej, do oczyszczania nosa uzywam soli morskiej Jakoś się boję używać tych leków co są dla malych dzieci, przecież nie moją one badań w kierunku dla kobiet w ciąży

2015-06-05 22:45

Próbowałaś może robić inhalację inhalatorem lub nad garnkiem, z ziół, mgiełki solnej. Syrop z cebuli, też jest dobry. Z tego co wiem, to niektórzy uważają, że kobieta w ciąży może zażywać te same leki co małe dzieci. Ale znowu mój lekarz jest innego zdania, mówił mi, że dopiero kobieta karmiąca i to już większe dziecko może zażyć leki dla dzieci.

2015-06-05 22:36

Beata , czytalam ulotkę lipomalu i nie mam tam nic ze może ten syrop pić kobieta w ciąży, bardzo uważam to czym się lecze , dlatego wybralam syrop prenatal bezpieczny dla konit w ciąży, nojgorzej ze nic mi nie pomaga, a ja dalej się mecze,