Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2269 Wątki)

Jaki płyn i proszek dla noworodka.?

Data utworzenia : 2017-04-03 12:55 | Ostatni komentarz 2024-07-25 14:21

Konto usunięte

39132 Odsłony
1551 Komentarze

Witajcie! Potrzebuję porady jaki płyn i proszek odpowiedni do prania ubranek noworodka. Który macie wypróbowany i byście poleciły?

2018-08-25 22:51

Margos ja też uwielbiam ten zapach :-):-) aż mi się normalnie przypominały poprzednie dwa porody :-):-) Jak teraz ostatnio zrobiłam pranie to stałam przy suszarkę i się rozkoszowalam:-):-) wiem brzmi co najmniej śmiesznie :-):-) Ja też w białym jeleniu zapieralam, zwykłym modelku, a zostało mi sporo bo używałam go po porodzie i dawało radę:-)

Konto usunięte

2018-08-25 22:45

Magros, jeśli masz problem z plamami to mydełko dr Reiner albo Beckmann sobie poradzi. Ja zwykle zapieram tuż przed praniem, ale jeśli bardzo zakezy mi na nieskazitelnej czystości to zapieram „na świeżo”

2018-08-25 21:49

mandarynka w sumie poniekąd masz rację. Jednak te proszki typu Lovela mają nieco łagodniejszy skład, co nawet widać przy cięższych plamach, Lovela nie da rady, a normalny proszek już tak. Poza tym ten ich zapach mnie uwiódł ogromnie i póki co nie spieszy mi się do zmiany, może gdy i druga córa będzie starsza.

2018-08-20 23:42

Ja dla córki ciuszki jeszcze cały czas piore w loveli za to swoje od początku piore w zwykłym proszku.

Konto usunięte

2018-08-20 23:10

Również używam loveli. Mandarynka, kiedyś pisałyśmy że niebawem będę tez córce zmieniała proszek, ale zaczynam być przewrażliwiona na tym punkcie i stopniowo zaczynam prac swoje rzeczy w jej proszku :) Póki co, żadnych zmian skórnych nie zauważyłam

2018-08-20 22:31

Ja też używam loveli, mała nie reaguje na ich produkty źle. :)

2018-08-20 21:40

Przez jakieś pierwsze 3 miesiące używałam przeważnie loveli, wg mnie jest to dobry proszek i cenowo też nie jest źle. W przypadku moich dwóch synkow sprawdził się więc kupiłam go i teraz i te pierwsze ubranka już są poprane i poprasowane Po trzech czy czterech miesiącach pewnie znów przerzuce się na jakiś zwykły proszek, delikatny ale zwykły, uważam że należy maluszka jak najszybciej przestawiać na zwykły proszek. Z resztą tak na prawdę w tych pierwszych miesiącach życia maluszka to wypadało by wszystko uprac w proszku dla noworodków zarówno ubranka dla niego jakyi nasze, niww końcu z nami ma styczność a jak nie widać od początku jakichs zmian skórnych to nie ma co kupować specjalnych proszków dla dzieci :-):-)

2018-08-20 21:33

ja piorę ubranka w zwykłym proszku vizir lub Ariel i mała nie miała żadnego uczulenia