Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51631 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2016-11-04 14:25

My chcieliśmy mieć z mężem synka i udało sie :) Ale co racja to racja, najważniejsze dla Nas było to, zeby Nasz skarb był zdrowy

2016-11-04 14:08

Moim zdaniem najważniejsze zeby dziecko było zdrowe, a płeć nie ma znaczenia.

2016-11-04 13:24

dla każdego taty syn to marzenie jednak to córeczki są tatusiowe- sama byłam tatusia córunia do śmierci taty synkowie są mamusiowe :) jednak to prawda najważniejsze aby było zdrowe- tak naprawdę reszta się nie liczy ja mam dwie córki z pierwszego małżeństwa, są mamuni córunie ale to wynika z sytuacji... są już dorosłe 23 i 18 lat (obie panienki uczące się), teraz spodziewam się dzidziusia (trochę nam się poczekało ;)) i oszalały tym bardziej że jeśli lekarz się nie pomylił będą miały przyrodniego braciszka... dowiedzieliśmy się w dwudziestym tygodniu ciąży, teraz jestem w 30 i za jakiś tydzień idziemy na kolejne usg czy wszystko w porządeczku może lekarz potwierdzi :)

2016-11-04 12:33

Ja mam dwoje chłopców, 5 i 8 lat. Teraz czekamy na usb, będzie 17 tydzień. Mam nadzieję że już się dowiemy czy chłopiec czy dziewczynka. Wiadomo że najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy. Ale jakby była córcia to bardzo cieszyłabym się. Oczywiście synka też będziemy kochać i się cieszyć :) moje dzieciaki mówią od samego początku ze będą mieć siostrzyczke :) jeszcze dwa tygodnie i miejmy nadzieję że.się dowiemy :)

2015-09-05 12:14

ja chcialam dziewczynkę a mąz chlopca nikomu nie dogodzi ale teraz oboje się cieszymy ze jest dziewczynka i jak to mawia mój mąż 50 % planu zrealizował :D

2015-09-04 22:10

Najbliżsi twierdzili, że na pewno urodzę syna. W 15 tc usg potwierdziło, iż pod sercem nosiłam chłopca. Prawdę powiedziawszy ucieszyłam się, ale myślę, że z dziewczynki równie byłabym zadowolona. AmiAga trafnie to ujęła - to nie płeć się kocha, a nowe życie.

2015-09-04 20:35

W głębi duszy mój mąż też chciał syna zaciskal kciuki podczas usg żeby się tak okazało. Ale pokazała się dzwczynka a teraz jest w niej zakochany... to nie nie płeć się kocha e brzuchu ale nowe życie. Dokładnie najważniejsze jest zdrowie a stereotypy eh kto by duet nimi przejmował....

2015-09-04 17:06

Wiele osób ma określoną wizję rodziny. Chcą mieć męża /żonę, syna, psa i dom. Fajnie mieć marzenia ale według mnie trzeba brać od życia to co się dostaję. Każde dziecko , które urodze będę kochać tak samo. Jestem w ciąży i mam w domu córkę, więc fajnie by było mieć teraz syna. Ale się nie nastawiam , zależy mi tylko na zdrowiu.