Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ciąża?

Data utworzenia : 2016-02-29 11:30 | Ostatni komentarz 2016-03-10 12:57

Pamela.Lech

5179 Odsłony
83 Komentarze

Witam. Zacznę od tego,ze w pazdzierniku zeszłego roku urodziłam syna. Polog trwał 6 tygodni, zaraz po tym dostalam okres gdyz nie karmię piersią. Ostatnia miesięczke mialam 6 stycznia. Wspolzyje z prezerwatywa, ktora ani nie pękła,ani sie nie zsunęła, jednak od dwoch tygodni bola mnie piersi i podbrzusze i okresu jak nie bylo tak nie ma. Oprocz tego zauważylam,ze po naciśnięciu z piersi wypływa gęsta siara. Czy mozliwe ze jestem w ciąży?

2016-02-29 12:08

Troche mam cykora ze jednak sie okaze,ze jestem w ciazy... mam nadzieje,ze to jednak hormony,ale ten bol piersi przypomina ten z przed roku. Jasne,ze chcialabym miec jeszcze dziecko,ale nie po pieciu miesiącach, no nic pozostaje mi leciec po test

2016-02-29 12:05

Też bym zrobiła test, tak na wszelki wypadek. Najprawdopodobniej to hormony szaleją w Twoim organizmie. Ja karmię piersią i okres dostałam 2 miesiące po porodzie...

2016-02-29 11:59

Pamela.Lech, jeśli w ogóle nie karmiłaś piersią to owulacja mogła pojawić się już 3. tygodnie po porodzie. Twój organizm po porodzie będzie płatał Ci jeszcze przez jakiś czas figle. Miesiączki będą raczej nieregularne. Niewykluczone jednak, że mogłaś zajść w ciążę, jak wiesz prezerwatywa nie jest skuteczna w 100%. Ja bym na Twoim miejscu wykonała test ciążowy i rozwiała swoje wątpliwości :)