Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2194 Wątki)

Okres po porodzie / Miesiączka po porodzie

Data utworzenia : 2013-01-16 10:28 | Ostatni komentarz 2024-05-09 08:08

Maria.Z

70655 Odsłony
1223 Komentarze

Kiedy dostałyscie okres? czy was bolal ? czy odstepy miedzy nimi sa regularne? ----- Dziewczyny powiedzcie jak wygląda po porodzie Wasz okres? Jestem po porodzie 14 miesięcy.. A tak na prawdę dopiero drugi miesiąc mam taki prawdziwy okres jak przed ciążą. Do 4 miesiąca karmiłam piersią wiec okresu nie miałam, potem po odstawieniu małej jakoś po półtorej miesiąca dostałam pierwszą miesiączke, ale to było bardziej plamienie które czasami trwało dwa tygodnie.. Teraz dopiero w poprzednim miesiącu miałam okres który normalnie trwał ok 6 dni i krwawiłam "normalnie". Że tak powiem nie po drodze mi do lekarza ale chyba jednak zorganizuje opiekę do małej i się wybiorę. Jak to było u Was?

2015-07-24 11:06

To ja takiego obfitego krwawienia w domu nie miałam.. może po cesarce jest inaczej..

2015-07-24 10:33

Aga czyli jednak to krwawienie u Ciebie, o którym wcześniej pisałaś, to były jeszcze te odchody poporodowe. Ja też jakiś czas spałam na podkładach, żeby znaczącej wpadki nie zaliczyć a i tak się bez nich nie obyło. Bo jak karmiłam małą w nocy, to właśnie to karmienie nasilało krwawienie poporodowe i potrafiłam zostawić za sobą na dywanie strużkę krwi odnosząc małą do łóżeczka. A mąż rano czyścił te dywany vanishem....

2015-07-24 10:26

O właśnie położnej zapytaj jak będzie u Ciebie. Bo z małymi dziećmi do lekarza to cieżko się wybrać..

2015-07-24 09:14

Dzięki dziewczyny, chyba się przejdę do ginekologa, może mnie przyjmie tak bez kolejki...u mnie z tym różnie bywa,ale spróbuje, Dzisiaj też ma być u mnie położna do synka to też jej wypytam co i jak i ona współpracuje z Panią ginekolog do której się zapisałam więc może mnie jakoś wpiszę na wizytę. Boleć to nic mnie nie boli, ogólnie czuje się bardzo dobrze, tylko to krwawienie jest takie spore.

2015-07-24 09:06

A.Karbowska po przerwaniu karmienia ( czego na prawdę szkoda że Cię to czeka ) czy właśnie jeśli już przerwy między kamieniami się wydarzyły tak jak to było u mnie to okres powinien szybę wrócić. Manndarynka tak jak mówi Didisia z takimi skrxepami tak długo to nie ma żartów aż tak długo i w ten sposób by się macica nie oczyszczala.

2015-07-24 08:53

Mandarynka jeśli tyle czasu od porodu masz skrzepy to powinnaś szybko pójść do lekarza.

2015-07-24 08:12

A.Karbowska dziwne że lekarz Ci powiedział 'jak skończysz' a nie polecił albo przepisał tabletek na zwiększenie laktacji.... Żeby walczyć o pokarm

2015-07-24 07:56

Mandarynka ja tez mialam takie krwawienia i lekarz i polozna powiedzieli, ze czasami niektore kobiety tak maja, ze tyle pozostalosci sie moze wydobywac itd. takze ja sie tez z tym meczylam i mialam zawsze jeszcze podklad po tyłkiem zeby przescieradla nie ubrudzic bo roznie bywało.:) Wczoraj bylam na kontroli po 6 tyg. i lekarz powiedzil ze jak skoncze karmic piersia to po miesiacu powinien sie pojawic okres. Coraz mniej mleka mam, dokarmiam malego mm, ale cos czuje ze to juz ostatki mojego pokarmu, bo robie wszystko a jego prawie nie ma i maly glodny :(