Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Noszenie w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-18 10:24 | Ostatni komentarz 2017-09-08 22:42

kika07645

4368 Odsłony
106 Komentarze

Hej kobietki. Mam takie pytanko do mam, które są w drugiej i kolejnej ciąży. Też macie obawy nosić swoje dzieci na rękach będąc w ciąży? Moja córka ma 20 miesięcy i staram się już jej nie brać na ręce, bo boję się żeby nie zaszkodziło to Maluchowi. Najgorzej, że ona teraz strasznie się tego domaga ale próbuję jej tłumaczyć, że nie mogę. Jak to jest u Was ? Nosicie swoje pociechy, będąc w ciąży?

2017-08-18 13:30

Znalazłam, podrzucam linka:) https://mamaginekolog.pl/mamusiu-na-raczki/

2017-08-18 13:21

Jestem w 20 tygodniu ciąży i mam synka 17 miesięcznego i noszę. Staram się jak najmniej, ale nie przeskocze tego żeby nie nosić go w ogóle. Tak bardziej, że mieszkamy teraz w bloku, a on nie chodzi jeszcze sam po schodach, trochę wyjdzie jak trzyma się jedna ręka ściany, a druga mnie za rękę, ale nie da rady wyjść na trzecie piętro. W domu też go noszę, głównie przed drzemka, albo po, bo wtedy najbardziej się tego domaga. Jak mąż wraca z pracy to już on go bierze na ręce jak trzeba. Póki co nie sprawia mi to większych problemów, ale jednak boję się żeby się nie nie stało, czy żebym przez to nie musiała później już całkiem się oszczędzać, bo co wtedy... Staram mu się tłumaczyć, przytulić zamiast nosić, czy wziąć go na kolana. Pytałam kiedyś mojej ginekolog co z tym noszeniem w ciąży (z tym, że to było na samym początku) i mówiła, że póki co można nosić, bo macica jest jeszcze jakoś tam umiejscowiona i to nie przeszkadza, ale później lepiej się oszczędzać z tym noszeniem. Na swoim blogu mamaginekolog pisała kiedyś na ten temat, jak znajdę linka to Ci podrzucę.