Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Pierwsze objawy porodu

Data utworzenia : 2017-06-25 14:06 | Ostatni komentarz 2017-12-31 10:58

madziaaad

26802 Odsłony
110 Komentarze

Dziewczyny, ktore juz rodziły - jakie były Wasze pierwsze objawy porodu? Nie chodzi mi tu o skurcze, czy odejście wód płodowych. Słyszałam, że wcześniej może być zwiększona senność powiększenie/zmniejszenie apetytu, inne ruchy dziecka, biegunka? Wypowiedzcie się, czy u Was dało się zauważyć coś innego. Może teraz już po wszystkim, przypomni Wam się, że przed porodem robiłyście coś innego niż zazwyczaj :)

Konto usunięte

2017-09-02 08:41

Każda z nas jest inny i o każdej będą inne objawy porodu. Ja na swoim przypadku mogę ci powiedzieć że nawet u mnie każdy poród zaczynał się inaczej. Jeden zaczął się od bolesnych coraz częstsze skurcze, natomiast przy drugim odeszły mi wody płodowe w sklepie

2017-06-26 15:19

U mnie były skurcze, pojawiły się w poniedziałek w południe, ale takie lekkie, raz na kilka godzin i w nocy co raz częstsze i co raz silniejsze.

2017-06-26 14:53

Ja to właściwie nie wiedziałam że będę tego dnia rodzić . byłam u lekarza prowadzącego , uznał że rozwarcie jest odpowiednie i mam się zgłosić do szpitala kończyło mi się zwolnienie L4 tego dnia i dlatego że idę do szpitala oni mieli mi to chorobowe przedłużyć i tylko dlatego zostałam w szpitalu ponieważ podczas badania uznali że mam iść do domu bo dziecko jest za wysoko ale że kończyło mi się chorobowe musieli mnie zatrzymać chociaż na 3 dni . ale jak się potem okazało dobrze że zostałam ... wciąż miałam podłączane badanie KT a późnym wieczorem zaczęły się wymioty i rozwolnienie i wciąż latałam do ubikacji ok 12 w nocy miałam podłączone KT i zachciało mi się wymiotować ale nie miałam dzwonka nad łóżkiem aby zadzwonić po jakąś pielęgniarkę i musiałam z podłączonym sprzętem wstać z łóżka aby dojść do sąsiedniego łóżka do dzwonka i w tym momencie odeszły mi wody . więc ja miałam tylko te wymioty i rozwolnienie tuż przed porodem.

2017-06-26 10:45

Ewelina to ja w ogóle skurczy nie miałam;) przez co nie potrafiłam urodzić sn.

2017-06-26 10:27

U mnie nic nie wskazywało na to, że to właśnie ten moment, byłam na imprezie urodzinowej, sporo jadłam, dobrze się czułam. Po powrocie do domu zaczęły odchodzić mi wody, więc powoli zaczęliśmy się zbierać do szpitala. Pierwsze skurcze dostałam dopiero ok 2-3 godz po odejściu wód:)

2017-06-25 23:33

U mnie dzień przed porodem dziecko było leniwe na ktg trochę mnie wystraszyli bo nawet batonik nie pomógł i córcia nadal była prawie nie ruchliwa więc kolejnego dnia miałam znów przyjechać na ktg a wylądowałam w szpitalu bo czop odpadł i wody odeszły ;)