Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Zestaw do karmienia piersią, kiedy kupić ??

Data utworzenia : 2016-11-05 09:44 | Ostatni komentarz 2016-11-25 13:00

M.Glowicka

4673 Odsłony
117 Komentarze

Drogie mamy jestem w 32 tyg, jest to moja pierwsza ciąża więc i 1000 pytań i myśli :) czy warto jest już teraz kupić zestaw do karmienia piersią czy dopiero jak urodze? ? Bardzo chcę karmić piersią ale wiem że to różnie bywa z pokarmem. Bardzo proszę o jakieś rady kochane mamy.

2016-11-05 16:19

Jestem w 30 tc i też stoję przed podobnym dylematem. Najpierw pomyślałam, że zakupie zestaw do karmienia piersią wcześniej jednak jest to niemały wydatek dlatego jednak odkładam go na później. Mąż zostanie poinstrułowany co ma kupić w razie potrzeby.

2016-11-05 14:50

Ja oczywiscie mam juz wszystko upatrzone i mąż o wszystkim wie :) nawet gdzie kupic :) dlatego teraz nie kupuje i w razie co maz leci do naszej apteki, bierze przywozi i jest :)

2016-11-05 12:22

M.Glowicka osobiście ja wszystko kupowałam przed porodem...Nie wyobrażam sobie po porodzie biegać po aptekach i kupować na szybko bo już potrzebuję....No albo męża wysyłać....a tak na spokojnie można wybrać przez internet,zamówić i jak przyjdzie być spokojniejszą po porodzie.Będziesz miała wszystko pod ręką.Takie moje zdanie jest. Ja wiedziałam co chce kupić i gdzie więc miałam bez problemu. Po porodzie miałam bardzo dużo pokarmu i ciągle musiałam odciągać,a synek nie wypijał wszystkiego.....No i wykorzystałam laktator w 100% i byłam bardzo z niego zadowolona,osobiście miałam ręczny z Tommy Tape ;) ( jakoś tak się to pisze)

2016-11-05 11:31

Fajnie kupić sobie wszystko wcześniej.Niektóre rzeczy nie od razu będą koniecznie potrzebne.Pierwszą moją córckę karmiłam 2 lata i nie użyłam laktatora ani razu.Natomiast przy karmieniu drugiej córki problem z pokarmem pojawił się gdy miała ok.1,5 miesiąca i bez laktatora by się nie obyło. Moim zdaniem nie musisz mieć wszystkiego co mogłoby się przydać.Tak jak napisała NatkaF w każdej chwili można pobiec do sklepu ,apteki i kupić,gdy coś okaże się w danej chwili niezbędne.

2016-11-05 10:19

Ja jestem w 34 tyg. Mam jak narazie krem na brodawki i nakladki do karmienia. Dodatkowo jedna butelke :) Mysle, ze jesli cos sie wydarzy, to w przeciagu godziny mąż bedzie w stanie stanac na wysokosci zadanie i dokupic potrzebne rzeczy :) Staram sie nie kupowac na zaś, bo i tak jest tych rzeczy bardzo duzo :) a wszystko jest dostepne od reki wiec ja sie wstrzymuje jak narazie :)