Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Co to jest badanie KTG płodu i jak przebiega?

Data utworzenia : 2016-10-06 09:46 | Ostatni komentarz 2017-08-02 21:28

Redakcja LOVI

6939 Odsłony
58 Komentarze

Badanie KTG umożliwia lekarzowi ocenę pracy serca płodu, a także czynności skurczowej mięśnia macicy przyszłej mamy. Dowiedz się, na czym ono polega i kiedy zwykle jest przeprowadzane.

2017-07-28 20:24

Akone dla mnie obie ciąże to męczarnia niestety muszę to powiedzieć, wszystkie objawy możliwe miałam jak nie w jednej ciąży to w drugiej. Ale ktg, wizyty u gin, nawet dwa razy po trzy dni na patologii w pierwszej ciąży to super okazja do podpatrzenia dzidziucha i usłyszenia że jest wszystko ok

Konto usunięte

2017-07-28 17:20

Dwa mnie badanie KTG to była straszna męczarnia. Ja nie lubię tak leżeć bez ruchu a jeszcze młody zawsze mnie tak mocno kopał po brzuchu

2017-07-28 15:45

Ooo już odpowiedziałaś, mialam net na tamtej stronie

2017-07-28 15:44

Gabi, dopiero 25 sierpnia masz wizytę toż to miesiąc czasu. Ooooo Zuza też widzę pyta

2017-07-28 15:26

Zuza tak lecz ja co tydzień jestem na ktg a później będę dwa razy w tygodniu i za każdym razem mam zaglądać do swojej pani ginekolog która będzie mnie badać po między pacjentkami więc tak naprawdę nadal jestem pod opieką lecz już nie płacę za wizyty.

2017-07-28 14:40

Gabi tak rzadko masz wizytę na tym etapie ciąży? Powinna być chyba co dwa tygodnie?

2017-07-28 13:42

Mama ja miałam to samo jak wstałam to od razu skomentowałam to do pielęgniarki że za długo kazali mi leżeć bo teraz ciężko się podnieść hi hi Dzwoniłam do mojej pani ginekolog i wpisze mi w środę jak przyjadę na ktg i zdziwiona była że położna mi nie wpisała na to mój mąż że jak nie została poinformowana przez lekarza to jak miała wypisać hi hi. Moja lekarka ogólnie jest najlepsza ale czasami zapomina i sama mówi żeby się przypominać itp. Ja do niej chodzę prywatnie do innego miasta a że bliżej jest placówka gdzie raz w tygodniu przyjmuje na kasę chorych to wolała ona bym tam jeździła na ktg bo bliżej a na wizytę do niej mam dopiero 25 sierpnia więc możliwe że będę już na porodówce wówczas ale mam jeździć na ktg wtedy kiedy ona będzie by mogła mnie kontrolować (i to już za darmo) ;)

2017-07-28 12:13

Oj Gabi nie denerwuj się będzie dobrze, trzymam kciuki. Szkoda, że masz te przejścia ze swoją ginekolog. :( Gosia ja uwielbiałam słuchać seduszka na ktg wiedziałm, że ma się dobrze moje dziecko. Trudno było mi potem wstać z leżanki po dłuższym lezeniu ale oj tam