Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Jak wybrać ginekologa prowadzącego ciążę?

Data utworzenia : 2016-07-05 11:09 | Ostatni komentarz 2018-09-10 15:00

Redakcja LOVI

7262 Odsłony
74 Komentarze

Czym się kierować przy wyborze lekarza prowadzącego ciążę? Na co zwrócić uwagę podczas pierwszych wizyt? Podpowiadamy.

2016-12-03 13:13

Natka , super ,że Twój lekarz będzie robił tobie cc , na pewno będziesz spokojniejsza ,że to właśnie on a nie jakiś nieznany lekarz , będzie robił cc :) Na dobrego lekarza trafiłaś teraz to mało takich lekarzy z powołania :)

2016-12-03 09:12

Ja tez trafilam (wlasnie po opiniach) na lekarza z powolania. Mozna do niego zadzwonic nawet w srodku nocy jesli cos sie dzieje i zawszeodbierze i dobradzi co robic. Jesli jest u siebie w gabinecie to zawsze wcisnie miedzy pacjentkami jesli cos pilnego. No i dodatkowo to on bedzie mi robil cc wiec strasznie sie z tego ciesze

2016-12-02 17:15

Agnieszka , dobrze że trafiłaś na taką panią ginekolog , bo o tak dobrego lekarza ciężko i jeszcze na NFZ . Sama chodziłam prywatnie , a właściwie jeździłam do lekarza ponad 50 km , u nas w mieście nie było żadnego dobrego lekarza ani prywatnie ani na NFZ . A chciałam mieć lekarza , który pracuje w szpitalu w którym będę rodzić . Trafiłam na lekarza z powołania , który zajmował się mną jak leżałam na patologi , przed i po porodzie , przychodził codziennie pytał jak się czuję itp... A był to straszy pan doktor .

2016-12-02 16:29

No to fakt ze i na NFZ zdarzaja sie fajni lekarze, ale lezac w szpitalu, widzialam jak dziewczyny czekaly po 4 godziny do ginekologa! Paranoja! Bo pierwszenstwo zawsze mialy dziewczyny ze szpitala, a zdarzalo sie tak ze raptem 10 musialo byc zbadanych! I te biedne z zewnatrz na NFZ czekaly i czekaly. A czekanie chyba najgorsze:D A w moim miescie niestety jeszcze nie slyszalam o fajnych wizytach na NFZ dlatego tez zdecydowalam sie prywanie

2016-12-02 16:17

I na to nie ma reguły. Ja chodziłam prywatnie,bo bałam sie długich kolejek. Ale dziewczyny tutaj juz pisały ze chodziły na NFZ i nie narzekają. Miały na każdej wizycie i badanie i usg , a oczekiwanie na wizytę nie było długie. Wiec zależy od przychodni. Teraz po porodzie chodzę na NFZ

2016-12-02 11:25

Dokladnie Natka. Ja tez chodzilam prywatnie i nie zaluje. Mialam super opieke, zadnych zastrzeżeń.

2016-12-02 11:04

tez jestem zdania ze lepiej prywatnie. Nie jest to tanie, szczegolnie pod koniec ciazy wizyty co 2 tyg, no i te badania platne. Ale jak slucham kolezanek ktore chodza na nfz to jestem w mega szoku i juz naprawde wole zaplacic nic byc tak traktowana jak one

2016-12-01 23:12

Agnieszka faktycznie bardzo trafiona Pani Dr. Ja korzystalam z portalu znany lekarz :-) dlatego ze moje znajome chodzi do Panow Doktorów :-D a ja wolalam Pania Dr Dobrze trafilam co prawda prywatnie ale lepiej dobrze prywatnie niz jak mam sie stresowac przy wizytach z NFZ u :-)