Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Poronienie po poronieniu i co dalej??

Data utworzenia : 2015-12-06 18:39 | Ostatni komentarz 2015-12-17 11:47

0202oliwcia

3367 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczynki jest mi bardzo smutno nie dawno dowiedziałam się że jestem w ciąży bardzo mnie to ucieszyło już zaczynałam wszystko planować na pierwszym usg okazało się że jest to bardzo wczesny etap jakieś 3tyg. potem badania krwi Beta Hcg i tak w kółko pierwszy wynik potwierdził wczesny stan ciąży natomiast drugi po 48 godzinach już nie był dla mnie taki dobry:-( Okazało się że poziom beta hcg spada i to dość szybko wyszło na to że to poronienie dodam że drugie z rzędu w zeszłym roku też w taki sam sposób poroniłam załamałam się a co jesli nie będę mogła już mieć w ogóle dzieci mój mąż nie rozumie mojego strachu czuje się wybrakowana jako kobieta wiem że mam już córeczkę (będąc z nia w ciąży też nie miałam lekko)

2015-12-06 20:35

Lekarz mówił że jeśli powtórzy się sytuacja z zeszłego roku a okazuje się że właśnie tak jest to znaczy że jest coś nie tak i że muszę zrobić sobie szczegółowe badania czemu tak się dzieje i w ogóle. Miałam mieć jutro rano u niego wizytę żeby mnie przebadał i sprawdził co i jak ale muszę ją odwołać ponieważ dostałam miesiączki jeśli można tak to nazwać organizm oczyszcza się samoistnie po poronieniu czuje się z tym strasznie kiedy patrzę na podpaskę i widzę na niej skrzepy krwi :-( Magiczny dziękuję za słowa otuchy i Wam dziewczyny również ciężko jest nie czuć się wybrakowana mam wrażenie że do niczego się nie nadaje bo nawet nie jestem w stanie ciąży utrzymać

2015-12-06 20:32

Zgadzam się z Roxi... Zrób badania, ale szczegółowe, co mogłoby być przyczyną poronienia, żeby przy okazji następnej ciąży od razu działać! Nie martw się, nie jesteś wybrakowana! Skoro masz córeczkę, z resztą wspaniałą, jak wszystkie nasze dzieci, to znaczy, że możesz mieć więcej dzieci! Głowa do góry kochana, grunt to się nie poddawać! :*

2015-12-06 20:13

Oliwcia również ci współczuję. .. roxi ma rację planując kolejna ciążę wszystkie szczegóły należy ustalić z lekarzem do tego starać się jak najlepiej mniej stresować bo utrata dziecka a planowanie kolejnego zawsze będzie towarzyszył stres ... moja znajoma Poronila dziecko kolejna ciaza bardzo stresująca ,dziewczyna bardzo się stresować bo nie chciała stracić kolejnej ciąży .. ciąża na podtrzymaniu ale donoszą dziewczynka urodziła się zdrowa mama szczęśliwa

2015-12-06 20:08

Oliwcia przykro mi :( Przed planowaniem kolejnego dziecka ustalaj szczególy z lekarzem i juz przed planowaniem udaj się na wizytę do ginekologa. Teraz radziłabym Ci zrobić jakies badania i tak samo ustalić z ginekologiem czy wszystko u Ciebie ok. Nie martw się,na pewno będziesz mogła mieć kolejne bobo :* czasem tak się po prostu zdarza :/