Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51608 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2015-02-05 22:13

Mój ukochany tak wiedział co robił, że boje się jego towarzystwa przy porodzie..; ) Wiem, że będzie kochał tez dziewczynkę ale jeżeli los spłata Nam figla to będzie mega zaskoczony, bo już nawet imię zaakceptował wybrane przeze mnie; ) Wyprawkę mamy unisex, wiec niespodzianki się nie boję; ))

2015-02-05 21:48

Ja była w 36 tygodniu i lekarz nadal na 100% nie był pewien że to dziewczynka, bo zawsze się źle układała i nie chciała pokazać, albo składała tak nóżki że nie było widać, jak prawdziwa dziewczynka wstydziła się i nie pokazywała :-)

2015-02-05 21:44

Ja nawet nie pamiętam kiedy to było, że dowiedziałam się, że to chłopiec. Ale dość szybko, bo sama byłam zaskoczona, że to już można określić. Od początku chcieliśmy z mężem chłopca, także ta wiadomość bardzo nas ucieszyła. Ale później to już faktycznie, myśli się tylko o tym, żeby dziecko było zdrowe. Moja kuzynka dowiedziała się, że to chłopiec jak urodziła. Do 6 m-ca była akurat w Indiach, gdzie zakazane jest przekazywanie informacji o płci przyszłym rodzicom, a na późniejszym usg mały tak się układał, że nie można było tego określić. Znajomość płaci, przydaje się głównie żeby móc kompletować ciuszki, aczkolwiek w erze gender to i chyba nie wypada :P

2015-02-05 21:22

Ja sie juz jakoos nastawilam na tego synka:)

2015-02-05 21:18

A moja na każdym usg była taka ,,rozkrakana,, :)

2015-02-05 20:25

Ojj! Twarda sztuka:)) My się dzisiaj śmieliśmy , że niby będziemy mieć chłopca, a to dziewczynka z paluszkiem środkowym pomiędzy nóżkami :))

2015-02-05 20:25

Ooo ale te dzieciaczki lubią figle płatać chce być niespodzianką, ja teraz idę na dniach do lekarza może już dzidzia pokaże co tam ma :)

2015-02-05 19:59

Sylwia moja znajoma jest w 33 tc i do tej pory nie zna plci bo dzidzia tak sie przekreca i zatyka ze nie moze lekarz poznac