Ciąża i poród (1685 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2020-09-21 22:49

klamerka123

38392 Odsłony
1130 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2014-04-03 23:35

Dzastin_usia: Testy na płeć? Nie słyszałam o tym ;)

2014-04-03 12:54

U mnie ten z sodą się niesprawdził :)

2014-04-03 12:42

Hej dziewczyny a słyszałyście o testach domowych?? Czy któraś z was je robiła??? Ja słyszałam o teście z obrączką, kapustą czerwoną, moczem i sodą oczyszczoną i tym płatnym za 120 zl. Robiłyście je te domowe to oczywiście taki troche dla zabawy bo opierają się glównie na ph moczu a ten płatny tak samo ale jest na niego gwarancja zwrotu pieniędzy .

2014-03-20 08:04

Najważniejsze jest zdrowie Maluszka. Ja na początku nie chciałam wiedzieć co nam się szykuje, ale mąż się uparł, to choć w tej kwestii dałam mu pierwszeństwo ;p iiiii wczoraj w 13 tc lekarz powiedział, że " fujarka rośnie jak nic" :p Natomiast nie zmienia to faktu, że będzie to najukochańsze dziecię, wychowywane przez niezmiernie szczęśliwych rodziców i nie ważne czy będzie miało niebieskie mebelki, czy niebieskie ciuszki!

2014-03-18 20:58

Kotakota a od kiedy niebieskie mebelki przeszkadzaja dziewczynkom? :p jestem zdania ze plec niewazna, a niebieski kolor bardzo lubie, podobnie jak zielony a moj synek bardzo lubuje sie w czerwonym ;) nawet fotwlik dla braciszka wybral w kolorze czerwonym, nie mam corki, chcialabym oczywiscie ale jednoczesnie bardzo mnie cieszy,ze jest dwoch synkow w takim odstepie czasu w jakim sa czyli 2 latka a juz teraz widac jak bardzo sie kochaja :)

2014-03-18 20:15

Również jestem zdania, że najważniejsze jest to żeby było zdrowe. I nie ma co do końca wierzyć usg bo znam przypadek niebieskich mebelków w pokoju dziecięcym zakupionych jeszcze przed porodem a w efekcie zamieszkują go dwie dziewczynki :)))

2014-03-18 19:38

Monia0408 my też nie znaliśmy płci dwukrotnie i też twierdzę,że fajnie było dowiedzieć się dopiero na porodówce:)Tyle,że u nas zdecydowały o tym nasze córeczki bo to one nie chciały się pokazać,a my nie naciskaliśmy:)Gratuluję podwójnego szczęścia ciąża bliźniacza była moim marzeniem po poronieniu bo bardzo chciałam troje dzieci a wiem ile stresu mnie ta ciąża po poronieniu kosztowała.Zapraszamy do wątku ogólnego powiedz coś więcej o sobie i Waszych córeczkach:)

2014-03-18 19:19

Ja zarówno w pierwszej ciąży chciałam mieć niespodziankę i udało się do ostatniej chwili nie poznać płci swojej pociech i urodziła się córeczka i fajnie bo mieliśmy wybrane tylko imie żeńskie:) a teraz w drugiej ciąży od początku wiedziałam, żę będa bliźniaki jednojajowe czyli tej samej płci. Z mężem postanowiliśmy również mieć niespodziankę ale podświadomie mieliśmy wybrane imiona dla chłopców. i 4 tygodnie temu naprawdę była niespodzianka jak urodziły się 2 dziewczynki :) Podsumowując fajnie jest nie znać płci dziecka przynajmniej rodzina nie śmiała się z mojego męża że nie będzie miał syna bo i takie przypadki znam.