Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51611 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2016-11-09 21:42

U mnie mąż ciągle liczy na drugiego chłopaka. A mnie? Mnie jest wszystko jedno! Będzie chłopak - super. Będzie córa - cudownie! Michaśka, masz rację! Najważniejsze, aby było zdrowe. Każdy chyba tak myśli - zdrowie, to najważniejsze. Ale tak naprawdę, gdy pojawiają się komplikacje to dopiero wtedy docenia się magię tych słów - ZDROWE.

2016-11-09 20:15

Jestem prawdziwym szczęściarzem, chciałem syna zeby poszedł w moje piłkarskie ślady i... udało sie ! Niestety nie mogłem byc wtedy z żona na badaniu ze względu na prace, ale kiedy żona juz przekazała ta szczęśliwa wiadomość płakałam ze szczęścia. Naturalnie, kiedy okazałoby sie ze to dziewczynka rownież skakałbym z radości :)

2016-11-09 16:01

My dowiedzieliśmy się w 20 tyg. Bardzo bardzo pragnęłam dziewczynki i od testu czułam, że będzie dziewczynka :) i jest :) uwielbiam dziewczynki :)

2016-11-09 15:40

Tak, marzenia o płci były zarówno moje jak i mojego męża i faktycznie gdzieś tam głęboko w sercu przebijały się myśli nad wymarzona płcią dziecka. Jednak rozsądek zawsze powtarzał mi, ze co by nie było aby zdrowe :) Silver u mnie również była pierwsza dziewczynka natomiast drugi urodził sie chłopak :)

2016-11-09 15:15

U nas pragnienia z płcią nie wyszły, ale nie przejmuję się tym teraz. Na początku może byłam lekko rozczarowana, mąż też chciał syna, ale nie wyobrażam sobie na tą chwilę jakby miało być inaczej. Może będziemy planować drugie to wtedy się postaramy o chłopaka:)

2016-11-09 11:58

Michalina-1992 zgadzam sie z Toba :) każdy marzy o danej płci :) ja marzylam o dziewczynce i bylam troche rozczarowana jak okazalo sie, ze bedzie synek :) ale teraz bardzo sie z tego ciesze, a maz wlasnie mowi ze szkoda ze nie dziewczynka (choc na poczatku modlil sie o chlopaka) :D Mam nadzieje ze 2 bedzie cora, a ponoc kazda cora chce miec starszego brata, ktory sie nia zaopiekuje :)

2016-11-09 07:44

Wiadomo, wszystkie piszecie, że to bez znaczenia i ważne, by dziecina była zdrowa... Oczywiście macie rację, zgadzam się z tym. Ale trzeba szczerze przyznać, że czasem człowiek sobie wymarzy synka, a tu córka - i odwrotnie. To jednak w pierwszej krótkiej chwili rozczarowanie. Ja od początku ciąży "czułam", że to dziewczynka... nasza wstydzioszka długo się przed nami chowała, a ja już miałam dla niej imię. Na pewno byłabym lekko w szoku gdyby okazało się, że jednak chłopak.

2016-11-08 20:27

Joanna.tyszunska z boku zabawnie brzmi "piękne pośladki" chociaż dla Was to pewnie zabawnie nie brzmiało hihi Moja koleżanka czekała w obu ciążach do porodu, ja bym nie wytrzymała. Te przygotowania wyprawki, pokoju, wybór imienia to tak cieszy, że dla mnie warto poznać płeć dziecka. Mimo że w pierwszej ciąży nasz Arek do 24-25 tc był Martynką, to nic.... 1.12 na świat przyjdzie Martynka :D