Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

"Piwo" Karmi w trakcie ciąży

Data utworzenia : 2014-06-30 20:34 | Ostatni komentarz 2015-07-21 20:43

Konto usunięte

133322 Odsłony
566 Komentarze

Mam pytanko - z tego co mi wiadomo i czytałam piwo Karmi jest bezalkoholowe, ciemne. I jest nieszkodliwe w ciąży. Powiedzcie mi czy tak jest na prawdę? Chodzi za mną OKRUTNIE! a nie wyobrażam sobie picia alkoholu w ciąży dlatego chcę upewnić się :)

2014-06-30 21:01

Ja w czasie ciąży piłam piwo 2%, tylko oczywiście nie duże i od czasu do czasu ;) a pod koniec ciąży, jak miałam smak na winko to też spróbowałam tylko malutko ;)

2014-06-30 20:57

Jutro mamy wizytę u gin to podpytam :) Aby upewnić się ... Teraz jakoś naszło mnie na to Karmi - przez większość ciąży nie miałam zachcianek a teraz w 30 tygodniu naszło mnie ;) A do do innych produktów to jak to położna na szkole rodzenia Nam mówi - ciąża jest po to aby jeść wszystko na co ma się ochotę i grzechem jest nie mieć zachcianek :) Wiadomo - nie na co dzień, ale czasami coś nie zdrowego smakuje wyjątkowo w ciąży (coś typu fast food, pizza, KFC)

2014-06-30 20:52

Spokojnie, parę łyczków możesz wypić. Nic się nie powinno stać, niektórzy gin polecają to karmi na pobudzenie laktacji, podobno, tylko musi być wygazowane.... Myśle ze nawet jesli ma jakiś ułamek alkoholu to i tak nie zdazy zadziałać, bo.się zneutralizuje w organiźmie. A pytałaś o zdanie gin?

2014-06-30 20:50

hmmm... no to rzeczywiście! przyznam się szczerze,że od kiedy jestem w ciąży to jak nie jestem czegoś pewna,to po prostu się powstrzymuję :)jak do wielu innych produktów! choć przyznam się,ze mam straszny apetyt na wino,a mamy w domu własnej roboty,bo robimy z mężem sami i ostatnio jak mąż nalał sobie do kieliszka,to podpiłam mu tyciusi łyczek! nie mogłam się pohamować :D

2014-06-30 20:48

Próbowałam ... ale mój synuś w brzuchu nie zaakceptował go i naklęczałam się później przed miską :D A ostatnio wypiłam szklankę Karmi i poczułam się jak w niebie :D Jest napisane na butelce bezalkoholowy napój piwny karmelowy MOGĄCY posiadać znikome ilości alkoholu do 0,5% .. Mogący - też się określili :/

2014-06-30 20:43

Edyta niestety piwo karmi podobno posiada jakiś procent alkoholu! idź do sklepu i przeczytaj etykietę! wydaje mi się,że wcale nie jest bezalkoholowe!natomiast wyszło nowe piwo warka radler cytrynowe 0,00% tak więc to polecam jak najbardziej! sama ostatnio je konsumowałam :D