Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Kiedy wasze maluszki w brzuchu odwróciły się do porodu główką do dołu???

Data utworzenia : 2014-05-23 12:50 | Ostatni komentarz 2022-01-14 09:30

konto usunięte

13214 Odsłony
76 Komentarze

Dziewczyny,mam do Was pytanko! czy miałyście taki problem,ze wasze maleństwa były miednicowo ułożone w brzuszku? Jeśli tak,to czy sie obróciły i kiedy? pamiętacie??? Bo jestem w siódmym miesiącu,a moja mała w ogóle chyba na razie nie myśli o odwróceniu się! stale czuję jej kopniaki w podbrzuszu :) Mam nadzieję,że przyjdzie czas i się odwróci,bo nie chcę cesarki!! :)

2014-06-03 14:35

Aha a odnoście tytulowego pytania moje bliźniaczki od 23 tygodnia byly ulozone gowkami w dol.

2014-06-03 14:31

Magda powiem ci ze tez strasznie balam sie cc, wiedzialam ze prawdopodobnie tak urodzę moje bliźniaki ale do końca w to nie wierzylam, z drugiej strony balam sie ze sn nie dam rady po 2 miesiacach leżenia. A wracajac do cc to powiem ze nie bylo tak źle jak czasami niektorzy mówią. A powiedz co cie najbardziej przeraza w cc?

2014-06-03 13:33

Chyba muszę przestać czytać te wasze wypowiedzi :D ja się panicznie boję cc! bardziej,jak naturalnego porodu! tak więc stracha mi coraz większego napędzacie :D no ale nic... walczę ze sobą :D

2014-06-03 13:30

Judytka ja tez miałam CC i tez była lampa ale tam nie zaglądałam bo zamykałam oczy , ból też się pojawia a jestem 10 miesięcy po cesarce i jeszcze takie zgrubienie nad sama blizną ale najważniejsze dla mnie to too że Jaś urodził się cały i zdrowy choć był podwójnie owinięty pepowina

2014-06-03 11:25

M.Napierala nie chciałam Cię nastraszyc;-) no ale w moim przypadku tak było. Płynu też miało być wystarczająco a tu proszę... I skończyło sie CC. Ewa dla mnie CC było strasznym przeżyciem. Po zastrzyku od razu zwymiotowalam a potem cały czas się trzęsłam jakbym miała epilepsję. I ten bol po... Minęło juz 14 miesięcy a mnie blizna co jakiś czas boli. I najgorsze było to ze nade mną wisiała ta lampa w której wszystko sie odbijało i wszystko widziałam łącznie z wyciągnięciem mojego szkraba...

2014-06-03 11:15

Mojej siostrze w 33tyg , mi niestety wogule,synek byl odwrocony pupa i niestety mialam cc minelo 5mc a rana czesto mnie pobolewa, i mowia ze przy cesarce Nic nie czujesz a tu prosze, bolu nie czuc ale byloi niedobrze czulam jakby mi wszystko ze srodka wyciagali i bralo mnie na wymioty, tez dziwne uczucie bylo jak wyciagali mi synka, szycie no i bol po zabiegu, ale jak juz masz kolo siebie dzieciatko to zapominamy o wszystkim:-] zreszta jazzy inaczej odczuwa i przechodzi porod. Bedzie dobrze, ja jestem szczuplutka I mialam zwezona miednice i to przez to.

2014-06-02 13:00

Kurczę,Judyta to mnie teraz nastraszyłaś,bo na ostatnim usg lekarz stwierdził mało płynu-wystarczająco,ale mało. Mam nadzieję,że się mała odwróci! Fakt,z tym nie ma reguły,ale raczej wolałabym poród naturalny :) nie ukrywam tego! :)

2014-06-02 12:56

Mój maluszek ze względu na małowodzie nie obrócił się główka w dół i do końca był ułożony posladkowo:(