Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Infekcje moczowe w ciąży

Data utworzenia : 2013-12-19 21:31 | Ostatni komentarz 2017-02-06 18:16

konto usunięte

28210 Odsłony
87 Komentarze

Moja znajoma boryka sie z infekcja moczu. Lekarz zapisał jej furagine i po wybraniu kazał powtórzyć mocz. Niestety stwierdził ze bakterie sie namnożyły i przepisał antybiotyk. Czy któraś mama spotkała sie z owa infekcja będąc w ciąży?

2017-02-06 18:16

To szkoda ze nie pamieta , no nic jesli zajdzie taka potrzeba to będe musiala sie jakos poratowac :) Mam nadzieję ze mnie nic nie złapie jak będe w ciazy :) Bo tak to mam często problemy z pęcherzem ;/

2017-02-06 18:11

Dziubus niestety to bylo 8 lat temu wiec nie pamieta :D ale na pewno cos polecil jej lekarz. wiec najlepiej by bylo gdybys udala sie po prostu nawet do lekarza 1 pomocy :)

2017-02-06 16:11

Ta Lewoskretność wzieła sie od litery ,, L ,, w nazwie wit c : kwas L- askorbinowy . Nazywanie witaminy C lewoskrętną nie jest nazwą naukową . Tak jak piszecie to chwyt marketingowy. Wszystkie dostepne wit C w sprzedaży sa prawoskretne :) Wiecej infio tutaj : https://www.doz.pl/czytelnia/a12112-Witamina_C_8211_lewoskretna_czy_prawoskretna_A_moze_acerola

2017-02-05 19:12

Niezły chwyt marketingowy

2017-02-05 18:34

Ja też to gdzieś czytałam o tej witaminie C ale to było dawno temu...

2017-02-04 21:08

Urszula jakiś czas temu czytałam artykuł że ta nazwa lewoskrątna wit C to chwyt marketingowy że wszystkie że każda wit C jest lewoskrątna, ludzie tego nie wiedzą i płacą więcej bo niby ta wit C jest lepsza. Może uda mi się znaleźć link do tego artykułu

2017-02-04 15:51

Ciąża jest to wyjątkowy stan w którym organizm kobiety zmienia się. W tym czasie kobieta jest narażona na najróżniejsze infekcje. Ja często borykałam się głównie ze świądami w okolicach intymnych. Ponieważ zdarzyło mi się poronić lekarz przepisał mi dopochwowo Luteinę, jej wadą było to że w trakcie stosowania infekcje były praktycznie nie do wyleczenia. W drugim trymestrze odstawiłam tabletki. Stosowałam również płyn do higieny intymnej Laci Bios Femmina Pregna (koszt około 12 zł) wystarczał na długo i był bardzo skuteczny. Odkąd zaczęłam go stosować przechodziłam znacznie mniej infekcji. Poleciłam też żel również siostrze i też była zadowolona. Z infekcją moczu nie miałam długotrwałych problemów ale mogę polecić by znajoma zajadała sobie żurawinę, działa na układ moczowy.

2017-02-04 15:24

Aby infekcje nie nawracaly należy systematycznie przyjmować witaminę C lewoskretna witamina ta jest lepiej przyswajania przez oraganizm