Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

W którym tygodniu ciąży urodziłyście swoje dzieci?

Data utworzenia : 2013-11-28 13:56 | Ostatni komentarz 2023-07-29 23:55

Konto usunięte

63690 Odsłony
195 Komentarze

Napiszcie w którym tygodniu urodziłyście swoje dzieci? Przed terminem wyznaczonym z ostatniej miesiączki, a może po? Niektórzy twierdzą, że dziewczynki rodzą się wcześniej, u Was się to sprawdziło? Szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam. Jeśli jest proszę o link :)

2023-07-29 23:55

Aniss przy pierwszym miałam oxy podaną dosłownie na sam koniec, parę kropel spadło i zaraz miałam skurcze, ponaciskali na brzuch i urodziłam. Przy drugim mi nie dała oxy z tego co pamiętam a teraz przy trzecim dopiero po porodzie dała oxy by się macica szybciej obkurczała.

2023-07-28 21:31

Nic nie czuje się podczas znieczulenia przez 2h, później jeżeli przychodzą skurcze anestezjolog może podać kolejna dawkę.. dopiero kiedy przychodzą skurcze parte to czuję się je. Jednak przy pierwszym dziecku żeby urodzić trzeba poczuć prawdziwe skurcze.. Ja nie umiałam przec przez co nie dałam rady urodzić za pierwszym razem.. mimo, że rodziłam bez znieczulenia bo już odeszło... Za drugim razem wiedząc jak wygląda parcie urodziłam mając znieczulenie i nie czując tak naprawdę skurczy partych .. tzn czułam ale ze znieczuleniem to jednak różnią się od tych bez znieczulenia..  położna była pewna , że nie będę w stanie urodzić ;) 

2023-07-28 21:03

Ale przy znieczuleniu nie czuje sie tego bólu ? Kurde w sumie tak mnie teraz zastanawia czy calkowicie nie czuc czy cos czuc ?;) pytam o porod naturalny ;)

2023-07-28 19:12

40 i jeden dzień :) ale to już z wywoływaniem bo się młodemu wyrosło w brzuchu i lekarze nie chcieli już czekać.

2023-07-28 16:40

Ja to nawet nie wiedziałam że to znieczulenie jest takie że praktycznie nic nie czuć (tak mówiła kuzynka) więc ja rodziłam bez znieczulenia, pewnie jakieś przeciwbólowe mi podali i oxy i ma szczęście się udało urodzić sn w praktycznie w 40tc.

2023-07-28 13:50

No właśnie ja należę do mam które źle wspominały pierwszy poród I nie chciałam myśleć nawet o drugim ;) mąż mnie namawiał i raz zgodziłam się, a później zmieniłam zdanie ale było już za późno na szczęście;) bo sama z siebie nie wiem kiedy odważyłabym się zdecydować na drugie dziecko i poród;)  dlatego brałam pod uwagę tylko cc ale zmieniłam zdanie w 3 trymestrze ;) nawet kiedy przyszły skurcze to byłam bardziej spokojna od męża;)

2023-07-26 15:03

Ewcia ale miałaś podawaną oxy czy bez? bo juz nie pamietam jak u ciebie było? 

 

2023-07-26 00:27

Aniss u mnie właśnie w 2 i 3 porodzie tak szybko szło, że nawet nie miałam kiedy o tym znieczuleniu pomyśleć.