Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Zgaga przy niedojedzeniu

Data utworzenia : 2017-12-03 10:27 | Ostatni komentarz 2017-12-23 17:57

Wioletta.Kucharska

2209 Odsłony
35 Komentarze

Hej, też tak macie, że jeśli poczujecie delikatny głód i akurat nie macie nic pod ręką to pojawia się zgaga? Ja nie wiem już, co mam z tym zrobić. Nie jestem przyzwyczajony do objadania się do sytości, a jeśli nie jestem " pełna" po o posiłku to zaraz muszę coś jeszcze dojeść, bo w innym wypadku pojawi się zaraz zgaga. Czy to znaczy, że albo mam się napychać albo spać obok lodówki?

2017-12-03 17:15

Wiola jeśli nie jesteś w ciąży to polecam napić się coca coli .Myślę że zgaga po niej powinna ustąpić

2017-12-03 10:46

Temat zgagi już był poruszany czasami lepiej już w istniejącym wątku zapytać. Wyszukaj w wyszukiwarce prawy górny róg. są różne sposoby na zmniejszenie zgagi migdały to jeden z nich ale na każdą z nas działa coś innego nie zawsze to co działa na jedną zadziała na drugą radzę Ci poczytać w już powstałych wątkach

2017-12-03 10:35

Ja mam tak ze do sytosci nie musze dojesc. Ale jesli tylko nie zjem za nastepne 2 -3 godziny zaraz pojawia sie zgaga. Jak gdzies musze wyjsc biore ze soba migdaly. I pomagaja jelsi nie zdaze wrocic na czas. Najgorsze dla mnie jest jedzenie wieczorem. Bo nie jestem tego nauczona. Zazwyczaj jadlam o 18 -19 i pozniej juz nie. A teraz na 2 godziny przed snem musze cos zjesc bo inaczej zgaga mi nie daje mi w nocy spac.