Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty - jak długo Was męczyły?

Data utworzenia : 2017-11-06 16:32 | Ostatni komentarz 2018-01-12 16:48

Konto usunięte

3128 Odsłony
82 Komentarze

Witam. Pytanie kieruje do Pań, które doświadczyły w trakcie ciąży "aktywnych mdłości". Jak długo męczyły Was wymioty? Czy zauważyłyście ich nasilenie w jakichś szczególnych sytuacjach, albo przy spożyciu jakichś konkretnych potraw? Ja jestem w 14 tygodniu ciąży, a wymioty nadal się mnie trzymają. Zazwyczaj nie przekraczają 3 incydentów dziennie. Wydaje mi się jednak, że nasilaja sie one po porannym spożyciu np. mleka lub banana. Czy miałyscie podobnie?

2017-11-06 17:22

Mnie do 18 tygodnia. Kolo 14-15 zaczęły powoli zanikać. Ja mleka ogolnie nie jem bo się po nim mega złe czuje. Nawet owsianka zaczęłam jeść na wodzie. Jelsi uważasz ze po czymś wymiotujesz szczególnie to poprostu tego nie jedz. Ja do polowy ciazy nie jadlam ogóle mięsa.

2017-11-06 16:47

Witam jestem w 26 tyg ciąży moje pierwsze 4 miesiące to były same " wymioty" nawet od 3 -5 razy dziennie więc tylko spałam i wymiotowałam. co mi pomogło na początku to zaczynanie i kończenie dnia od kiślu ale rozwodnionego później był chleb z masłem. musiałam jeść regularnie co 2 h ale w małych ilościach - nie napychać się a picie to 3 małe łyki Przed ciążą codziennie na śniadanie jadłam płatki na mleku ale w ciąży nie mogłam . Nigdy nie szłam spać na pusty żołądek i jeśli przebudzałam się w nocy to próbowałam coś suchego zjeść najczęściej chrupki kukurydziane lub biszkopty ale mało tak tylko żeby coś było w żołądku. Nie mogłam też jeść warzyw i owoców ze skórką. Trzeba to przejść dlatego życzę wytrwałości ;)