Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Wskazania do cesarskiego cięcia

Data utworzenia : 2017-11-03 16:13 | Ostatni komentarz 2019-11-25 10:31

Redakcja LOVI

9402 Odsłony
256 Komentarze

W Polsce niemal co trzeci poród odbywa się przez cesarskie cięcie. Dowiedz się, jakie są najczęstsze wskazania medyczne do tego zabiegu.

2018-03-18 19:03

Infekcja górnych dróg oddechowych :( gorączka, straszny kaszel i ból gardła. Nad ranem złapaly mnie jeszcze silne drgawki więc pojechaliśmy na IP i tu mnie już położyli na oddział. Z dzidziusiem na szczęście wszystko ok :)

2018-03-18 19:00

evelin a co się stało że jesteś w szpitalu ? podłóz sobie kołdre pod brzuch tzn kawałek kołdry będzie wygodniej.

Konto usunięte

2018-03-18 18:34

Justyna - o pozycji spania gdzieś przeczytałam w sieci. Lekarz mi powiedział, dopiero jak zapytałam. Aisa - myślę, że oczywistym jest, że jak się coś dzieje to nie powinno się spać w danej pozycji. Natomiast już są takie historie o spaniu na boku, że dziewczyny na siłę próbują spać na tym lewym boku. W mogłoby się okazać, że na spokojnie mogą spać na prawym i się nie męczyć :) Evelin - współczuję! Może poproś o drugą poduszkę i spróbuj ją jakoś ułożyć? To przez to rpzeziębienie?

2018-03-18 17:10

Ja właśnie jestem w szpitalu i niestety bez mojej poduszki w kształcie litery C. Mam nadzieję że jakoś zasnę ;)

Konto usunięte

2018-03-18 15:49

Justyna też mam poduchę do spania w kształcie litery C i ostatnio jedną noc spałam bez niej, męczarnia. Ciągle się kręciłam i przebudzałam na prawym boku z wyrzutami sumienia :)

2018-03-18 10:56

Też miałam ta poduszkę ale ja potrafiłam ja zrzucić z łóżka przez sen i położyć się jsk mi wygodne :D nigdy też nie usłyszałam od lekarza żadnego żeby w ciąży nie spać taj czy tak

2018-03-18 10:43

Justyna ja miałam poduszkę ciążowa która uniemożliwiala mi położenie się na plecach jedynie mógł leżeć tak nie do końca na boku i nie dokonca na plecach jeśli już jeśli wiesz o co mi chodzi bo ciężko mi wytłumaczyć ogilnie coś pomiędzy lezeniem na plecach a na boku. :)

2018-03-18 10:29

Słyszałam kiedyś jedli chodzi o spanie na boku ale potraktiwalsm z przymrużeniem oka. Wiele rzeczy niby nie powinna kobieta w ciąży... Natomiast nigdy nie słyszałem o spaniu na placach. Cała ciąże spałam identycznie jak przed nią jsk mi było wygodnie tak spałam. Ba ja nawet nie wiem jsk wy to kontrolujecie bo ja podczas snu przekrecsm się milion razy w różne konfiguracji i kompletnie tego nie kontroluje bo robię to przez sen. Spałam i na jednym i na drugim boku i na plecach również. Jedyne co to nie spałam ns brzuchy ale poprostu nie umiem nie będąc w ciąży również. Urodziłam zdrowe dziecko i nic się nie działo